Prodaja, Zemljište Podgorica Tološi, 1800 m2

-
-
Prodaja
Zemljište Podgorica, Tološi
Adresa na upit
160.000 €
88,9 € / m²
Kvadratura
1800 m²
SUNCE NEKRETNINE - prodaja - Plac 1800m², Tološi. Struja,voda. Nalazi se u mirnom porodičnom dijelu naselja...idealnom za izgradnju vile, u podnožju Veljeg brda. Blizina škole, vrtića i Doma Zdravlja... Nakon što se usvoji DUP Tološi 2, biće moguće napraviti kuću P+1+Pk. Cijena 160.000€. Sunce nekretnine 069 155 195 069 600 085
Dodatne karakteristike
Nema podataka
Kalkulator kredita
Učešće
20.0%5%
50%
Iznos: 32.000 €
Kamatna stopa
4.50%1%
8%
Rok otplate
25 god5 god
35 god
Cijena nekretnine
160.000 €
Učešće
32.000 €
Kredit
128.000 €
Kamata
85.440 €
Iznos mjesečne rate
711 €
Sunce nekretnineNemanja Pavićević
Slične nekretnine

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 955 m². Cijena: 130.000 €
955 m²
Prodaja
130.000 €

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 942 m². Cijena: 135.000 €
942 m²
Prodaja
135.000 €

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 942 m². Cijena: 140.000 €
942 m²
Prodaja
140.000 €

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1037 m². Cijena: 155.550 €
1037 m²
Prodaja
155.550 €

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1900 m². Cijena: 850.000 €
1900 m²
Prodaja
850.000 €

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 590 m². Cijena: 41.500 €
590 m²
Prodaja
41.500 €

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 500 m². Cijena: 57.500 €
500 m²
Prodaja
57.500 €

Zemljište
Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 560 m². Cijena: 75.000 €
560 m²
Prodaja
75.000 €
Nekretnine u blizini