Prodaja zemljišta Tološi (Podgorica)

Pronađeno 21 oglasa za upit Prodaja zemljišta Tološi (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Tološi, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

20. maj 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 500 m². Cijena: 57.500 €

500 m²

Prodaja

115 €/m²

57.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

15. maj 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 644 m². Cijena: 225.000 €

644 m²

Prodaja

349,4 €/m²

225.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

25. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 3861 m². Cijena: 2.000.000 €

3861 m²

Prodaja

518 €/m²

2.000.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 942 m². Cijena: 140.000 €

942 m²

Prodaja

148,6 €/m²

140.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1475 m². Cijena: 580.000 €

1475 m²

Prodaja

393,2 €/m²

580.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 340 m². Cijena: 120.000 €

340 m²

Prodaja

352,9 €/m²

120.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 590 m². Cijena: 41.500 €

590 m²

Prodaja

70,3 €/m²

41.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1195 m². Cijena: 240.000 €

1195 m²

Prodaja

200,8 €/m²

240.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 530 m². Cijena: 80.000 €

530 m²

Prodaja

150,9 €/m²

80.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 415 m². Cijena: 75.000 €

415 m²

Prodaja

180,7 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

2. feb 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 942 m². Cijena: 135.000 €

942 m²

Prodaja

143,3 €/m²

135.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

2. sept 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1900 m². Cijena: 850.000 €

1900 m²

Prodaja

447,4 €/m²

850.000 €