Prodaja, Zemljište Podgorica Tološi, 500 m2

20. maj 2026.
Advert Image
1 / 2

Eksterni link

Ivana Master

Ivana Master

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Podgorica, Tološi

Adresa na upit

57.500 €

115 € / m²

Kvadratura

500 m²

Plac se nalazi na lijepoj lokaciji, na samo 900 m udaljenosti od osnovne škole Novka Ubović, kao i vrtića. Ima dozvolu za gradnju objekta P+1 bruto 200 m2, plus garaža. U osnovi je dozvoljeno 100 m2. Mirno mjesto koje omogućava ugodan porodični život. Samo par minuta vožnje do centra grada.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 11.500 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

57.500 €

Učešće

11.500 €

Kredit

46.000 €

Kamata

30.705 €

Iznos mjesečne rate

256 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 530 m². Cijena: 80.000 €

530 m²

Prodaja

150,9 €/m²

80.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 590 m². Cijena: 41.500 €

590 m²

Prodaja

70,3 €/m²

41.500 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 415 m². Cijena: 75.000 €

415 m²

Prodaja

180,7 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. avg 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 560 m². Cijena: 75.000 €

560 m²

Prodaja

133,9 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 340 m². Cijena: 120.000 €

340 m²

Prodaja

352,9 €/m²

120.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ulica Milana Raičkovića

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 942 m². Cijena: 125.000 €

942 m²

Prodaja

132,7 €/m²

125.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

12. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 955 m². Cijena: 130.000 €

955 m²

Prodaja

136,1 €/m²

130.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

2. feb 2026.
LV REAL ESTATE
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 942 m². Cijena: 135.000 €

942 m²

Prodaja

143,3 €/m²

135.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

26. maj 2025.

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1037 m². Cijena: 155.550 €

1037 m²

Prodaja

150 €/m²

155.550 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1104 m². Cijena: 200.000 €

1104 m²

Prodaja

181,2 €/m²

200.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. avg 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

560 m²

Prodaja

133,9 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

2. sept 2025.

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1900 m². Cijena: 850.000 €

1900 m²

Prodaja

447,4 €/m²

850.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Hitno

Zemljište

11. nov 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Savnicka

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 836 m². Cijena: 250.000 €

836 m²

Prodaja

299 €/m²

250.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

28. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 1800 m². Cijena: 160.000 €

1800 m²

Prodaja

88,9 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

2. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

942 m²

Prodaja

143,3 €/m²

135.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Zemljište

8. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Tološi, Podgorica – 3000 m². Cijena: 900.000 €

3000 m²

Prodaja

300 €/m²

900.000 €