Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Donja Gorica (Podgorica) - strana 2

Pronađeno 18 oglasa za upit Prodaja zemljišta Donja Gorica (Podgorica)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Donja Gorica, Podgorica. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 187.000 €

1100 m²

Prodaja

170 €/m²

187.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

25. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1640 m². Cijena: 377.200 €

1640 m²

Prodaja

230 €/m²

377.200 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

4. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Cijena: 160.000 €

1100 m²

Prodaja

145,5 €/m²

160.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

26. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Cijena: 150.160 €

1877 m²

Prodaja

80 €/m²

150.160 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

6. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Cijena: 360.000 €

3000 m²

Prodaja

120 €/m²

360.000 €

Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Cijena: Na upit

2900 m²

Prodaja

Cijena na upit