Продаж, Будинок Kotor Ostalo, 402 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Kotor, Ostalo

Topla, Crna Gora

885.000 €

2.201,5 € / m²

Кімнати

4

Санузли

1

Площа

402 m²

Вілла в Герцег-Новому, № 1081 Розкішна вілла площею 402 м² в серці Бококоторської затоки — це ідеальне поєднання приватності та вищого комфорту, всього за 800 метрів від моря. Просторий будинок з 4 спальнями, стильним вітальним простором та власним басейном стане вашим ідеальним місцем для відпочинку під м'яким чорногорським сонцем.

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 177.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

885.000 €

Внесок

177.000 €

Кредит

708.000 €

Відсотки

472.588 €

Сума щомісячного платежу

3.935 €

Будинок

26. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Адреса за запитом

Чотирикімнатна будинок на продаж Ostalo, Kotor – 400 м², . Ціна: 800.000 €

4

-

400 m²

Продаж

800.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Ostalo

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Kotor, Crna Gora

Чотирикімнатна будинок на продаж Ostalo, Kotor – 180 м², 1 ванна. Ціна: 250.000 €

4

1

180 m²

Продаж

250.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Ostalo

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Адреса за запитом

Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Kotor – 110 м², 2 ванних. Ціна: 420.000 €

3

2

110 m²

Продаж

420.000 €

Продаж - Будинок Kotor, Ostalo