Продаж, Будинок Kotor Ostalo, 450 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Kotor, Ostalo

Адреса за запитом

1.290.000 €

2.866,7 € / m²

Кімнати

4

Санузли

4

Площа

450 m²

Вілла в Кавачах, № 1309 Продається виняткова триповерхова вілла в селі Кавач. Величезна зона відпочинку на першому поверсі займає 154 м2 і включає просторий вітальню, наповнену сонячним світлом протягом усього дня, сучасну кухню та простору їдальню з особливим освітленням, а також ванну кімнату та кабінет з окремим входом. На другому поверсі розташована велика спальня з ванною кімнатою з джакузі та гардеробною. З спальні виходить на простору окрему терасу. Тут також є бібліотека, 3 додаткові спальні, 2 ванні кімнати та 3 великі тераси з панорамним видом на море та навколишні гори. На верхньому поверсі розташована гостьова студія-апартамент з величезною терасою площею 34м2. Елегантний декор, камін з натурального каменю, мармурова підлога та сучасний інтер'єр, що забезпечує розслаблену атмосферу. Будинок спроектовано так, щоб гармонійно вписуватися в навколишній ландшафт з дубовим лісом. Довгі літні вечори можна проводити на території біля будинку, де є великий басейн, зона для барбекю та літня кухня. Упорядкований сад з пишною рослинністю, а також оливковими та цитрусовими деревами. Доступ до вілли забезпечений через закриту територію, що гарантує безпеку об'єкта. ВКЛЮЧЕНІ ДОДАТКИ: • Центральна система кондиціонування (11 внутрішніх блоків і один зовнішній централізований блок) • 3 сонячні панелі для підігріву води (об'єм бойлера – 300 літрів) • Резервуар для води (об'єм 67.2м3) • Криниця (об'єм 10м3) • Електричний генератор (Потужність 8.5Bt) • Приватна каналізаційна система • Автоматизована система відкриття входу та гаража (2 закриті гаражі + 2 зовнішні паркувальні місця) • Просторий склад під дахом (112.39м2) • Літня кухня (20м2) • Майстерня (18м2) • Технічне приміщення • Система домашнього кінотеатру • Безпровідний інтернет Будинок повністю легалізований.