Продаж, Будинок Budva Ostalo, 246 m2

03119599
-
Продаж
Будинок Budva, Ostalo
Krimovica, Crna Gora
275.000 €
1.117,9 € / m²
Кімнати
4
Санузли
2
Площа
246 m²
Будинок у Кримовиці, № 1227 Прекрасний та зручний будинок площею 246 м2 у Кримовиці! Чудовий вид на море. У цьому двоповерховому будинку є: п'ять спалень, дві ванні кімнати, вітальня з кухнею та тераси з прекрасним видом на море. Будинок ідеально підходить як для постійного проживання, так і для оренди. Будинок повністю укомплектований меблями та технікою. Продається з меблями.
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 55.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
275.000 €
Внесок
55.000 €
Кредит
220.000 €
Відсотки
146.849 €
Сума щомісячного платежу
1.223 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість

Будинок
Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Budva – 230 м², 2 ванних. Ціна: 255.000 €
3
2
230 m²
Продаж
255.000 €

Будинок
Чотирикімнатна будинок на продаж Ostalo, Budva – 260 м², 2 ванних. Ціна: 285.000 €
4
2
260 m²
Продаж
285.000 €

Будинок
Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Budva – 627 м², 1 ванна. Ціна: 220.000 €
3
1
627 m²
Продаж
220.000 €

Будинок
Чотирикімнатна+ будинок на продаж Ostalo, Budva – 127 м², 2 ванних. Ціна: 310.000 €
5
2
127 m²
Продаж
310.000 €

Будинок
Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Budva – 100 м², 2 ванних. Ціна: 320.000 €
3
2
100 m²
Продаж
320.000 €

Будинок
Чотирикімнатна будинок на продаж Ostalo, Budva – 350 м², 2 ванних. Ціна: Ціна за запитом
4
2
350 m²
Продаж
Ціна за запитом

Будинок
Трикімнатна будинок на продаж Ostalo, Budva – 176 м², 3 ванних. Ціна: 200.000 €