Продаж, Будинок Budva Ostalo, 176 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Ostalo

Lastva, Crna Gora

200.000 €

1.136,4 € / m²

Кімнати

3

Санузли

3

Площа

176 m²

Таунхауси в Ластві, № 664 Клубний комплекс з приватною територією в поселенні Ластва, всього 4 км від великого туристичного міста Будва. Поряд розташовані популярні пляжі: Яз, Трстено та Плочі, а в пішій доступності є інфраструктура, така як школа, церква, супермаркет, аптека, пошта, ресторан, автомийка, автозаправка. Беззаперечні переваги комплексу: - закрите поселення з великою благоустроєною, озелененою територією; - охоронювана парковка; - 24-годинна охорона та відеоспостереження; - басейн довжиною 25 метрів із зоною відпочинку та місцями, виділеними власникам (шезлонги та парасольки); - дитячий майданчик з гірками, гойдалками, піском; - спортивний майданчик, обладнаний для міні-футболу, тенісу, волейболу; - фруктовий сад з прогулянковими доріжками; - обслуговування території та будинку 12 місяців на рік, наявність персоналу (управитель, садівник, прибиральниця, технічний працівник); - з 24 таунхаусів продано та заселено 20: у вашому оточенні будуть поважні сусіди, які цінують комфорт і приватність; - доступні та до копійки обґрунтовані витрати на утримання комплексу, які становлять 1 євро за 1 м2, що значно нижче, ніж у іншої нерухомості аналогічного класу. Це включає: автоматичну систему поливу озеленення вашого двору, газонів, прибирання території, обслуговування басейну, майданчика, дитячого майданчика, освітлення, податок на землю загального користування; - реалізований і активно функціонуючий проект (всі будівельні роботи завершені, і нічого не буде заважати вашому відпочинку, не з'явиться будинок з видом "вікно в вікно"); - зручне розташування: від аеропорту в Тіваті 10 хвилин їзди, до Будви 5-7 хвилин (два альтернативних маршрути), до відмінного пляжу 5 хвилин на автомобілі або 2 євро на таксі. - повна приватність і усамітненість: тут немає шуму будванських дискотек, натовпів туристів, випадкових людей на території; - найцікавіша цінова пропозиція - ціна будинку з ділянкою за ціною двокімнатної квартири! На продаж виставлено два мебльованих та обладнаних таунхауси площею 176 м2, наступного планування. Ціна 235000 (вторинна нерухомість) і 240000 євро (від інвестора, без сплати податку на купівлю вторинної нерухомості 3%): Перший поверх - коридор, простора вітальня, з'єднана з кухнею та обідньою зоною, гостьовий туалет, вихід на приватний патіо з зоною відпочинку, садовими меблями. Другий поверх - дві окремі спальні з виходом на простору терасу з видом на басейн, ванна кімната з душовою кабіною. Третій поверх - простора спальня з виходом на терасу, ванна кімната з душовою кабіною. Також на продаж виставлено таунхаус без оздоблення, з можливістю створення власного дизайну інтер'єру та бажаних меблів. Планування таунхауса ідентичне мебльованим, за винятком можливості організації двох спалень на третьому мансардному поверсі замість однієї. Ціна 200000 євро. Продаж від інвестора, без сплати податку на купівлю вторинної нерухомості 3%. Кожен таунхаус має приватний патіо, огороджений живою огорожею, особисте парковочне місце, особисті місця в зоні відпочинку біля басейну з шезлонгами та парасольками. Оскільки поселення клубне, перед продажем обов'язкова особиста розмова з кандидатом на право власності. Такий формат є ідеальним місцем для життя великої родини, де є маленькі діти, для інвестицій або місця, де вам буде комфортно провести відпустку після міської метушні. Місце, куди ви справді захочете повернутися, відчуваючи себе в безпеці та комфорті, не боячись залишити свою нерухомість на тривалий період.