Продаж, Будинок Budva Ostalo, 100 m2

03119599
-
Продаж
Будинок Budva, Ostalo
Адреса за запитом
320.000 €
3.200 € / m²
Кімнати
3
Санузли
2
Площа
100 m²
Будинок в ряду в Петровці, № 2350 Продається зручний і повністю легалізований двоповерховий будинок (таунхаус) у Петровці. Ми пропонуємо вам сучасний і комфортний таунхаус, ідеальний для цілорічного проживання в мальовничому приморському місті Петровці. Основні переваги об'єкта: Парковка включена у вартість. Вся необхідна інфраструктура в межах досяжності: міська амбулаторія, аптеки, ринок і магазини — все в хвилині ходьби. До моря всього 300 метрів (5 хвилин пішки). Будинок знаходиться в приємному зеленому сквері з прекрасним видом на море. Капітальний ремонт: Дах повністю оновлено. Встановлено нову систему центральної каналізації. Планування (100 кв. м): 1-й поверх: Дві тераси: Одна з панорамним видом на море, зоною для барбекю, фруктами та літнім кінотеатром. Інша — прихована в тіні зелені та квітів, ідеальна для відпочинку в затишній альтанці. 2-й поверх: Три просторий спальні, кожна з виходом на балкон. У кожній кімнаті вбудовані шафи, настінні обігрівачі та кондиціонери для комфортного проживання в будь-яку пору року. Додаткові переваги: Будинок продається з повністю меблями та всією технікою, яка на гарантії. Це ідеальне місце для комфортного життя біля моря, з прекрасними природними краєвидами та зручним доступом до всієї міської інфраструктури. Не пропустіть можливість купити свій дім біля моря в одному з найкращих курортних міст Чорногорії!
Особливості
Обстановник
Мебльований
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 64.000 €