Продаж, Земля Budva Markovići, 1050 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 3
Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Земля Budva, Markovići

Адреса за запитом

210.000 €

200 € / m²

Площа

1050 m²

НА ПРОДАЖ, ДІЛЯНКА, МАРКОВИЧІ-БУДВА На продаж ділянка площею 1050м² з винятковим видом на Будву та Старе місто, що є ідеальною можливістю для інвестицій та будівництва розкішного об'єкта. Ця нерухомість знаходиться в чудовому місці, надаючи унікальне поєднання спокою, приватності та панорамного виду на море, що робить її особливо цінною та рідкісною пропозицією на ринку. На ділянці дозволено будівництво об'єкта площею до 620м², що залишає достатньо місця для реалізації різних проектів, вілл, туристичних об'єктів або апартаментного комплексу. Саме через своє розташування та відкритий вид, який не можна закрити, це місце гарантує довгострокову цінність та привабливість як для особистого використання, так і для комерційних цілей. Ділянка ідеальна для всіх, хто хоче поєднати першокласне розташування, вражаючий вид та відмінний будівельний потенціал в одну інвестицію, яка обіцяє безпеку та прибутковість. Ціна: 210.000€ РОЗКІШНА НЕРУХОМІСТЬ 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Особливості

Вид

Панорамний вид

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 42.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

210.000 €

Внесок

42.000 €

Кредит

168.000 €

Відсотки

112.140 €

Сума щомісячного платежу

934 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Схожа нерухомість
Продаж - Земля Budva, Markovići

Терміново

Земля

30. maj 2025.
H
Продаж - Земля Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

Земельна ділянка на продаж Markovići, Budva – 11246 м². Ціна: 183.700 €

11246 m²

Продаж

16,3 €/m²

183.700 €

Продаж - Земля Budva, Markovići

Земля

15. maj 2026.
Продаж - Земля Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Markovići, Budva – 957 м². Ціна: 382.800 €

957 m²

Продаж

400 €/m²

382.800 €

Продаж - Земля Budva, Markovići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Земельна ділянка на продаж Markovići, Budva – 4138 м². Ціна: 415.000 €

4138 m²

Продаж

100,3 €/m²

415.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Markovići, Budva – 1000 м², 17 ванних. Ціна: 840.000 €

17

17

1000 m²

Продаж

840.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Markovići, Budva – 950 м², 18 ванних. Ціна: 2.310.000 €

18

18

950 m²

Продаж

2.310.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

6. okt 2025.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Markovići, Budva – 300 м², 3 ванних. Ціна: Ціна за запитом

8

3

300 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Budva, Buljarica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Buljarica, Budva – 972.26 м². Ціна: 194.452 €

972 m²

Продаж

200 €/m²

194.452 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Трикімнатна будинок на продаж Markovići, Budva – 187 м², 3 ванних. Ціна: 380.000 €

3

3

187 m²

Продаж

380.000 €

Нерухомість поблизу
Продаж - Земля Budva, Markovići

Терміново

Земля

30. maj 2025.
Продаж - Земля Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovici bb

11246 m²

Продаж

16,3 €/m²

183.700 €

Продаж - Земля Budva, Markovići

Земля

4. apr 2026.
Продаж - Земля Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

4138 m²

Продаж

100,3 €/m²

415.000 €

Продаж - Земля Budva, Markovići

Земля

15. maj 2026.
Продаж - Земля Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

957 m²

Продаж

400 €/m²

382.800 €