Продаж, Будинок Budva Markovići, 950 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 4
Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Markovići

Адреса за запитом

2.310.000 €

2.431,6 € / m²

Кімнати

18

Санузли

18

Площа

950m² (ділянка 1800m²)

ПРОДАЖ, ГОТЕЛЬ, МАРКОВИЧІ-БУДВА На продажу розкішний готель у Марковичах, Будва, який представляє собою ідеальне поєднання елегантності, комфорту та високого інвестиційного потенціалу. Розташований у тихій та престижній обстановці, всього за кілька хвилин їзди від центру Будви та її відомих пляжів, цей ексклюзивний об'єкт пропонує ідеальний баланс між приватністю та доступністю всіх ключових зручностей. Готель знаходиться на просторій ділянці площею 1800м², тоді як площа самого об'єкта становить 900м², ретельно спроектованих для задоволення найвищих стандартів сучасного туризму та гостинності. У складі готелю є 18 розкішно обладнаних апартаментів, які випромінюють стиль, комфорт та функціональність, надаючи гостям вищий досвід проживання. Особливу цінність цій нерухомості надає елегантно оформлений ресторан, ідеальний для пропозиції різноманітних гастрономічних послуг, а також басейн, оточений упорядкованим двором, який створює ідеальну оазу для відпочинку та насолоди. Кожна деталь об'єкта задумана з метою надати відчуття розкоші та ексклюзивності, роблячи цей готель ідеальним вибором для продовження успішного бізнесу або розвитку престижного туристичного бренду. Завдяки своєму розташуванню, місткості та якості, готель має винятковий потенціал для отримання високих доходів під час туристичного сезону, а також протягом усього року. Ціна: 2.310.000€ Ця унікальна нерухомість представляє собою рідкісну можливість на ринку, інвестицію, яка об'єднує розкіш, безпеку та довгострокову цінність. LUXURY PROPERTY 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 462.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

2.310.000 €

Внесок

462.000 €

Кредит

1.848.000 €

Відсотки

1.233.535 €

Сума щомісячного платежу

10.272 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Схожа нерухомість
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Markovići, Budva – 1000 м², 17 ванних. Ціна: 840.000 €

17

17

1000 m²

Продаж

840.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

6. okt 2025.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Markovići, Budva – 300 м², 3 ванних. Ціна: Ціна за запитом

8

3

300 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora

Трикімнатна будинок на продаж Markovići, Budva – 187 м², 3 ванних. Ціна: 380.000 €

3

3

187 m²

Продаж

380.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

12. nov 2025.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Чотирикімнатна будинок на продаж Markovići, Budva – 180 м², 3 ванних. Ціна: 410.000 €

4

3

180 m²

Продаж

410.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Чотирикімнатна будинок на продаж Markovići, Budva – 400 м², 4 ванних. Ціна: 840.000 €

4

4

400 m²

Продаж

840.000 €

Продаж - Земля Budva, Markovići

Земля

15. maj 2026.
Продаж - Земля Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Markovići, Budva – 957 м². Ціна: 382.800 €

957 m²

Продаж

400 €/m²

382.800 €

Продаж - Квартира Budva, Markovići

Квартира

14. jun 2025.
Продаж - Квартира Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Чотирикімнатна+ квартира на продаж Markovići, Budva – 1470 м², 20 ванних. Ціна: 2.390.000 €

Чотирикімнатна+

20

1470 m²

Продаж

2.390.000 €

Оренда - Будинок Budva, Markovići

Будинок

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Оренда - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

Чотирикімнатна будинок в оренду Markovići, Budva – 400 м², 4 ванних. Ціна: 2.000 €

4

4

400 m²

Оренда

2.000 €

Нерухомість поблизу
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

6. okt 2025.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

8

3

300 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

12. nov 2025.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

4

3

180 m²

Продаж

410.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

27. mart 2026.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Адреса за запитом

4

4

400 m²

Продаж

840.000 €

Продаж - Будинок Budva, Markovići

Будинок

4. apr 2026.
Продаж - Будинок Budva, Markovići

Budva, Markovići

Markovići, Crna Gora