Продаж, Будинок Budva Ostalo, 270 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Ostalo

Адреса за запитом

599.000 €

2.218,5 € / m²

Кімнати

4

Санузли

4

Площа

270 m²

Вілла в Кримовичах, № 2113 Ексклюзивна пропозиція! Вілла на Адріатичному морі в поселенні Кримовичі! Продається унікальна вілла в маленькому, затишному та закритому поселенні в Кримовичах. Цей куточок ідеальний для тих, хто шукає приватність, безпеку та комфорт. Пляжі Плоче та Яз знаходяться в безпосередній близькості, що забезпечує незабутній відпочинок на березі мальовничого Адріатичного моря. Триповерхова вілла загальною площею 270 м2 розташована на ділянці площею 468 м2. Вона має чудовий вид на море вже з першого поверху, що дозволить вам насолоджуватися пейзажами в будь-який час доби. Інтер'єр вілли продуманий до найменших деталей. У вашому розпорядженні 4 просторі спальні та 4 ванні кімнати, що забезпечить комфорт для великої родини або компанії друзів. Вітальня поєднана з кухнею, створюючи відкритий і світлий простір для спілкування та відпочинку. Вілла обладнана приватним басейном, який стане ідеальним місцем для відпочинку та розваг у спекотні літні дні. Важливий бонус — можливість оплати частинами. Тепер ваше бажання мати віллу біля моря може стати реальністю швидше, ніж ви думаєте! Не пропустіть можливість стати власником нерухомості в цьому райському куточку! Для отримання додаткової інформації та організації візиту, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Особливості

Стан

Новобудова

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 119.800 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

599.000 €