Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Tološi (Podgorica) - сторінка 2

Знайдено 21 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Tološi (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Tološi, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1037 м². Ціна: 155.550 €

1037 m²

Продаж

150 €/m²

155.550 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

12. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 955 м². Ціна: 130.000 €

955 m²

Продаж

136,1 €/m²

130.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ulica Milana Raičkovića

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 942 м². Ціна: 125.000 €

942 m²

Продаж

132,7 €/m²

125.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 910 м². Ціна: 227.500 €

910 m²

Продаж

250 €/m²

227.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 3000 м². Ціна: 900.000 €

3000 m²

Продаж

300 €/m²

900.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

28. jan 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1800 м². Ціна: 160.000 €

1800 m²

Продаж

88,9 €/m²

160.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Терміново

Земля

11. nov 2025.

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 836 м². Ціна: 250.000 €

836 m²

Продаж

299 €/m²

250.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. avg 2025.

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 560 м². Ціна: 75.000 €

560 m²

Продаж

133,9 €/m²

75.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1104 м². Ціна: 200.000 €

1104 m²

Продаж

181,2 €/m²

200.000 €