Продаж, Земля Podgorica Tološi, 1800 m2

28. jan 2026.
Advert Image
1 / 5
Nemanja Pavićević

Nemanja Pavićević

Реєстраційний номер агенції

-

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Земля Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

160.000 €

88,9 € / m²

Площа

1800 m²

SUNCE NEKRETNINE - продаж - Ділянка 1800м², Толоši. Електрика, вода. Знаходиться в тихій сімейній частині поселення...ідеально для будівництва вілли, у підніжжя Велегого брда. Близькість до школи, дитячого садка та Центру здоров'я... Після прийняття DUP Tološi 2 буде можливість побудувати будинок P+1+Pk. Ціна 160.000€. Сонце нерухомість 069 155 195 069 600 085

Особливості

Немає даних

Калькулятор кредиту

Внесок

20.0%

5%

50%

Сума: 32.000 €

Відсоткова ставка

4.50%

1%

8%

Термін

25 р

5 р

35 р

Ціна нерухомості

160.000 €

Внесок

32.000 €

Кредит

128.000 €

Відсотки

85.440 €

Сума щомісячного платежу

711 €

  • Uploaded content
    Sunce nekretnine

    Nemanja Pavićević

Схожа нерухомість
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

12. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 955 м². Ціна: 130.000 €

955 m²

Продаж

136,1 €/m²

130.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

2. feb 2026.
LV REAL ESTATE
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 942 м². Ціна: 135.000 €

942 m²

Продаж

143,3 €/m²

135.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 942 м². Ціна: 140.000 €

942 m²

Продаж

148,6 €/m²

140.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1037 м². Ціна: 155.550 €

1037 m²

Продаж

150 €/m²

155.550 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

2. sept 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1900 м². Ціна: 850.000 €

1900 m²

Продаж

447,4 €/m²

850.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 590 м². Ціна: 41.500 €

590 m²

Продаж

70,3 €/m²

41.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

20. maj 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 500 м². Ціна: 57.500 €

500 m²

Продаж

115 €/m²

57.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. avg 2025.

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 560 м². Ціна: 75.000 €

560 m²

Продаж

133,9 €/m²

75.000 €

Нерухомість поблизу
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

26. maj 2025.

1037 m²

Продаж

150 €/m²

155.550 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1104 м². Ціна: 200.000 €

1104 m²

Продаж

181,2 €/m²

200.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. avg 2025.

560 m²

Продаж

133,9 €/m²

75.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

2. sept 2025.

1900 m²

Продаж

447,4 €/m²

850.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Терміново

Земля

11. nov 2025.

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 836 м². Ціна: 250.000 €

836 m²

Продаж

299 €/m²

250.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

2. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

942 m²

Продаж

143,3 €/m²

135.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 3000 м². Ціна: 900.000 €

3000 m²

Продаж

300 €/m²

900.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

8. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 910 м². Ціна: 227.500 €

910 m²

Продаж

250 €/m²

227.500 €