Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Tološi (Podgorica)

Знайдено 21 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Tološi (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Tološi, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

20. maj 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 500 м². Ціна: 57.500 €

500 m²

Продаж

115 €/m²

57.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

15. maj 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 644 м². Ціна: 225.000 €

644 m²

Продаж

349,4 €/m²

225.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

25. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 3861 м². Ціна: 2.000.000 €

3861 m²

Продаж

518 €/m²

2.000.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 942 м². Ціна: 140.000 €

942 m²

Продаж

148,6 €/m²

140.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1475 м². Ціна: 580.000 €

1475 m²

Продаж

393,2 €/m²

580.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 340 м². Ціна: 120.000 €

340 m²

Продаж

352,9 €/m²

120.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 590 м². Ціна: 41.500 €

590 m²

Продаж

70,3 €/m²

41.500 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1195 м². Ціна: 240.000 €

1195 m²

Продаж

200,8 €/m²

240.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 530 м². Ціна: 80.000 €

530 m²

Продаж

150,9 €/m²

80.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 415 м². Ціна: 75.000 €

415 m²

Продаж

180,7 €/m²

75.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

2. feb 2026.
LV REAL ESTATE
Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 942 м². Ціна: 135.000 €

942 m²

Продаж

143,3 €/m²

135.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Tološi

Земля

2. sept 2025.
Dandelion Real Estate

Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1900 м². Ціна: 850.000 €

1900 m²

Продаж

447,4 €/m²

850.000 €