Продаж, Земля Podgorica Tološi, 500 m2

-
-
Продаж
Земля Podgorica, Tološi
Адреса за запитом
57.500 €
115 € / m²
Площа
500 m²
Ділянка розташована в красивому місці, всего за 900 м від початкової школи Новка Убович, а також дитячого садка. Має дозвіл на будівництво об'єкта P+1 брутто 200 м2, плюс гараж. У основі дозволено 100 м2. Тихе місце, яке дозволяє вести комфортне сімейне життя. Лише кілька хвилин їзди до центру міста.
Особливості
Немає даних
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 11.500 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
57.500 €
Внесок
11.500 €
Кредит
46.000 €
Відсотки
30.705 €
Сума щомісячного платежу
256 €
Master Real EstateIvana Master
Схожа нерухомість

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 530 м². Ціна: 80.000 €
530 m²
Продаж
80.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 590 м². Ціна: 41.500 €
590 m²
Продаж
41.500 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 415 м². Ціна: 75.000 €
415 m²
Продаж
75.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 560 м². Ціна: 75.000 €
560 m²
Продаж
75.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 340 м². Ціна: 120.000 €
340 m²
Продаж
120.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 942 м². Ціна: 125.000 €
942 m²
Продаж
125.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 955 м². Ціна: 130.000 €
955 m²
Продаж
130.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 942 м². Ціна: 135.000 €
942 m²
Продаж
135.000 €
Нерухомість поблизу

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1037 м². Ціна: 155.550 €
1037 m²
Продаж
155.550 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1104 м². Ціна: 200.000 €
1104 m²
Продаж
200.000 €

Земля
560 m²
Продаж
75.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1900 м². Ціна: 850.000 €
1900 m²
Продаж
850.000 €

Терміново
Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 836 м². Ціна: 250.000 €
836 m²
Продаж
250.000 €

Земля
Земельна ділянка на продаж Tološi, Podgorica – 1800 м². Ціна: 160.000 €