Пошук

Мета

Тип

Місцезнаходження

Площа

Ціна

Додатково

Продаж земельних ділянок у Masline (Podgorica)

Знайдено 13 оголошень за запитом Продаж земельних ділянок у Masline (Podgorica)

Перегляд оголошень про земельних ділянок на продаж у районі Masline, Podgorica. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 1300 м². Ціна: 195.000 €

1300 m²

Продаж

150 €/m²

195.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 600 м². Ціна: 90.000 €

600 m²

Продаж

150 €/m²

90.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 2395 м². Ціна: 575.000 €

2395 m²

Продаж

240,1 €/m²

575.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

9. apr 2026.
Master Real Estate
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 741 м². Ціна: 160.000 €

741 m²

Продаж

215,9 €/m²

160.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

6. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 2000 м². Ціна: 1.450.000 €

2000 m²

Продаж

725 €/m²

1.450.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

3. apr 2026.
Dandelion Real Estate

2000 m²

Продаж

725 €/m²

1.450.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

27. mart 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 824 м². Ціна: 177.160 €

824 m²

Продаж

215 €/m²

177.160 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

26. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 379 м². Ціна: 132.650 €

379 m²

Продаж

350 €/m²

132.650 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Земля

17. feb 2026.
Продаж - Земля Podgorica, Masline

Podgorica, Masline

Preko puta Voli-a, u blizini Bolex-a

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 928 м². Ціна: 390.000 €

928 m²

Продаж

420,3 €/m²

390.000 €

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Терміново

Земля

19. jan 2026.

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 773 м². Ціна: Ціна за запитом

773 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Терміново

Земля

19. jan 2026.

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 25.172 м². Ціна: Ціна за запитом

25 m²

Продаж

Ціна за запитом

Продаж - Земля Podgorica, Masline

Терміново

Земля

19. jan 2026.

Земельна ділянка на продаж Masline, Podgorica – 8794 м². Ціна: Ціна за запитом

8794 m²

Продаж

Ціна за запитом