Додатково

Продаж нерухомості у Budva - сторінка 77

Знайдено 1223 оголошень за запитом Продаж нерухомості у Budva

Перегляд оголошень про нерухомості на продаж у Budva. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Квартира Budva, Bečići

Квартира

4. mart 2026.
Продаж - Квартира Budva, Bečići

Budva, Bečići

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 85 м², 2 ванних. Ціна: 314.500 €

Двокімнатна

2

85 m²

Продаж

314.500 €

Продаж - Квартира Budva, Bečići

Квартира

3. mart 2026.
Продаж - Квартира Budva, Bečići

Budva, Bečići

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 119 м², 2 ванних. Ціна: 450.000 €

Двокімнатна

2

119 m²

Продаж

450.000 €

Продаж - Квартира Budva, Bečići

Квартира

3. mart 2026.
Продаж - Квартира Budva, Bečići

Budva, Bečići

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 52 м², 1 ванна. Ціна: 171.600 €

Однокімнатна

1

52 m²

Продаж

171.600 €

Продаж - Квартира Budva, Blizikuće

Квартира

3. mart 2026.
Продаж - Квартира Budva, Blizikuće

Budva, Blizikuće

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Blizikuće, Budva – 55 м², 1 ванна. Ціна: 282.150 €

Однокімнатна

1

55 m²

Продаж

282.150 €

Продаж - Квартира Budva, Rozino

Квартира

2. mart 2026.

Трикімнатна квартира на продаж Rozino, Budva – 95 м², 2 ванних. Ціна: 320.000 €

Трикімнатна

2

95 m²

Продаж

320.000 €

Продаж - Квартира Budva, Lazi

Квартира

2. mart 2026.
Продаж - Квартира Budva, Lazi

Budva, Lazi

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Lazi, Budva – 63 м², 1 ванна. Ціна: 157.500 €

Двокімнатна

1

63 m²

Продаж

157.500 €

Продаж - Квартира Budva, Babilonija

Квартира

27. feb 2026.

Двокімнатна квартира на продаж Babilonija, Budva – 63 м², 1 ванна. Ціна: 160.000 €

Двокімнатна

1

63 m²

Продаж

160.000 €

Продаж - Земля Budva, Bečići

Земля

26. feb 2026.
Продаж - Земля Budva, Bečići

Budva, Bečići

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Bečići, Budva – 525 м². Ціна: 210.000 €

525 m²

Продаж

400 €/m²

210.000 €

Продаж - Квартира Budva, Prijevor

Квартира

24. feb 2026.

Двокімнатна квартира на продаж Prijevor, Budva – 60 м², 1 ванна. Ціна: 108.000 €

Двокімнатна

1

60 m²

Продаж

108.000 €

Продаж - Квартира Budva, Rozino

Квартира

24. feb 2026.
Продаж - Квартира Budva, Rozino

Budva, Rozino

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Rozino, Budva – 48 м², 1 ванна. Ціна: 172.800 €

Однокімнатна

1

48 m²

Продаж

172.800 €

Продаж - Квартира Budva, Bečići

Квартира

19. feb 2026.

Двокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 115 м², 2 ванних. Ціна: 630.000 €

Двокімнатна

2

115 m²

Продаж

630.000 €

Продаж - Квартира Budva, Bečići

Квартира

19. feb 2026.

Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 49 м², 1 ванна. Ціна: 215.000 €

Однокімнатна

1

49 m²

Продаж

215.000 €