Додатково

Продаж нерухомості у Budva - сторінка 100

Знайдено 1223 оголошень за запитом Продаж нерухомості у Budva

Перегляд оголошень про нерухомості на продаж у Budva. В оголошеннях представлена інформація про площу, кількість кімнат, ціну, розташування та додаткові характеристики, такі як тераса, гараж, поверх та меблювання. Ідеально підходить для тих, хто шукає нерухомість, що відповідає їх бюджету та потребам.

Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Будинок

14. jun 2025.
Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Адреса за запитом

Чотирикімнатна будинок на продаж Petrovac, Budva – 140 м², 2 ванних. Ціна: 250.000 €

4

2

140 m²

Продаж

250.000 €

Продаж - Квартира Budva, Rozino

Квартира

14. jun 2025.
Продаж - Квартира Budva, Rozino

Budva, Rozino

Адреса за запитом

Двокімнатна квартира на продаж Rozino, Budva – 73 м², 2 ванних. Ціна: 167.900 €

Двокімнатна

2

73 m²

Продаж

167.900 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

14. jun 2025.

Однокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 48 м², 1 ванна. Ціна: 165.000 €

Однокімнатна

1

48 m²

Продаж

165.000 €

Продаж - Квартира Budva, Pržno

Квартира

14. jun 2025.
Продаж - Квартира Budva, Pržno

Budva, Pržno

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Pržno, Budva – 52 м², 1 ванна. Ціна: 156.000 €

Однокімнатна

1

52 m²

Продаж

156.000 €

Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Квартира

14. jun 2025.
Продаж - Квартира Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 50 м², 1 ванна. Ціна: 125.000 €

Однокімнатна

1

50 m²

Продаж

125.000 €

Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Будинок

14. jun 2025.
Продаж - Будинок Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Адреса за запитом

Чотирикімнатна+ будинок на продаж Petrovac, Budva – 422 м², 3 ванних. Ціна: 1.200.000 €

6

3

422 m²

Продаж

1.200.000 €

Продаж - Земля Budva, Buljarica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Buljarica, Budva – 3120 м². Ціна: 624.000 €

3120 m²

Продаж

200 €/m²

624.000 €

Продаж - Земля Budva, Buljarica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Buljarica, Budva – 13393 м². Ціна: 2.008.950 €

13393 m²

Продаж

150 €/m²

2.008.950 €

Продаж - Земля Budva, Buljarica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Buljarica, Budva – 2227 м². Ціна: 556.750 €

2227 m²

Продаж

250 €/m²

556.750 €

Продаж - Земля Budva, Buljarica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Buljarica, Budva – 1783 м². Ціна: 267.450 €

1783 m²

Продаж

150 €/m²

267.450 €

Продаж - Земля Budva, Buljarica

Земля

14. jun 2025.
Продаж - Земля Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Адреса за запитом

Земельна ділянка на продаж Buljarica, Budva – 972.26 м². Ціна: 194.452 €

972 m²

Продаж

200 €/m²

194.452 €

Продаж - Квартира Budva, Bečići

Квартира

14. jun 2025.
Продаж - Квартира Budva, Bečići

Budva, Bečići

Адреса за запитом

Однокімнатна квартира на продаж Bečići, Budva – 71 м², 1 ванна. Ціна: 131.000 €

Однокімнатна

1

71 m²

Продаж

131.000 €