Продаж, Квартира Budva Bečići, 48 m2

6. maj 2026.
Advert Image
1 / 7

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Квартира Budva, Bečići

Адреса за запитом

155.000 €

3.229,2 € / m²

Кімнати

1

Санузли

1

Площа

48 m²

Поверх

1

Квартира в Бечічах, № 2658 Пропонуємо на продаж квартиру з 1 спальнею в Бечічах, в сучасному житловому будинку Nikić. Квартира відрізняється практичною плануванням, терасою та хорошим місцем розташування біля моря, що робить її відмінним вибором як для проживання, так і для інвестицій. Основні характеристики:  Площа: 48 м²Спальні: 1Ванна кімната: 1Поверх: 2 (1 поверх)Тераса: такПро квартиру: Квартира має функціональне планування: вітальня з обідньою зоною, окрема кухня, спальня, ванна кімната та тераса. Простір добре організований, що забезпечує комфорт для повсякденного життя. Вітальня яскрава, з виходом на терасу, де можна облаштувати зону для відпочинку. Спальня ізольована, обладнана вбудованою шафою. Ванна кімната виконана в сучасному стилі та укомплектована душовою кабіною. Квартира продається з меблями та облаштуванням, готова до заселення. Про район і місце розташування: Квартира розташована в Бечічах — одній з найпопулярніших туристичних зон Будванської рив’єри. Ця область відома своїм широким пляжем довжиною близько 2 км, який вважається одним з найкращих в Європі. У безпосередній близькості знаходяться відомі готельні та житлові комплекси: — Hotel Splendid Conference & Spa Resort — Iberostar Bellevue — Hotel Mediteran — Sea Star Budva На території та в околицях цих комплексів доступна розвинута інфраструктура: ресторани, спа-центри, басейни, пляжні бари, фітнес-центри та зони для відпочинку. Пляж Бечічі — близько 700–900 м  Центр Будви — близько 3 км  Магазини та ресторани — пішки доступніАеропорт Тиват — близько 20–25 кмІнвестиційний потенціал: Квартира підходить як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Завдяки розташуванню біля моря та розвинутій інфраструктурі зони, об'єкти в Бечічах мають стабільний попит серед туристів та інвесторів.