Satılık, Arazi Kotor Prčanj, 817 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

205.000 €

250,9 € / m²

Alan

817 m²

Prčanj'da inşaat arazisi no. 1230 Karadağ, Kotor, Prčanj'da arazi parseli!!! 817 m². Parsel düz, eğimsizdir. İkinci sırada yer almaktadır. Parselden tüm koyun mükemmel manzarası vardır (birinci sıradaki evler manzarayı engellemiyor). Parselde, gayrimenkul listesine kaydedilmiş küçük bir harabe ev bulunmaktadır. Parselde ayrıca meyve ağaçları da vardır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 41.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

205.000 €

Peşinat

41.000 €

Kredi

164.000 €

Faiz

109.470 €

Aylık ödeme tutarı

912 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 653 m². Fiyat: 205.000 €

653 m²

Satılık

313,9 €/m²

205.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

19. nov 2025.
Horizon Real Estate
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 585 m². Fiyat: 265.000 €

585 m²

Satılık

453 €/m²

265.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 3000 m². Fiyat: 300.000 €

3000 m²

Satılık

100 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Acil

Arazi

30. maj 2025.
H
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prcanj bb

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 6416 m². Fiyat: 352.000 €

6416 m²

Satılık

54,9 €/m²

352.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 3078 m². Fiyat: 554.000 €

3078 m²

Satılık

180 €/m²

554.000 €

Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 41 m², . Fiyat: 175.000 €

1+1

-

41 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 51 m², . Fiyat: 175.000 €

1+1

-

51 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 222.000 €

2+1

1

72 m²

Satılık

222.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Acil

Arazi

30. maj 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prcanj bb

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 6416 m². Fiyat: 352.000 €

6416 m²

Satılık

54,9 €/m²

352.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

19. nov 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 585 m². Fiyat: 265.000 €

585 m²

Satılık

453 €/m²

265.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 3000 m². Fiyat: 300.000 €

3000 m²

Satılık

100 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 653 m². Fiyat: 205.000 €

653 m²

Satılık

313,9 €/m²

205.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 3078 m². Fiyat: 554.000 €

3078 m²

Satılık

180 €/m²

554.000 €