Satılık, Daire Kotor Prčanj, 72 m2

03119599
-
Satılık
Daire Kotor, Prčanj
Talep üzerine adres
222.000 €
3.083,3 € / m²
Oda
2
Banyo
1
Alan
72 m²
Kat
2
Prčanj'daki daire no. 2088 Bu daire, Kotor Körfezi'nde resmedici bir manzaraya sahip güzel bir yerde huzurlu bir tatil arayanlar için ideal bir yerdir. Dairede iki yatak odası var, her ikisi de güzel bir şekilde döşenmiş ve deniz manzarasının tadını çıkarmanızı sağlayan büyük pencerelere sahip. Dairenin toplam alanı 72 metrekare ve tamamen döşenmiştir. Bu dairenin özel bir özelliği, hoş bir tatil için ideal bir yer olacak geniş terasıdır. Kotor Körfezi'nin güzel manzarasının tadını çıkarabilir, bir fincan kahve içebilir veya açık havada lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Daire, Kotor'un Eski Şehri'nden 5 km uzaklıkta, Kotor Körfezi'nde güzel bir Prčanj mahallesinde yer almaktadır. Bu yer, bölgedeki tüm turistik yerleri keşfetmek ve kıyıda aktif bir tatil geçirmek için ideal bir başlangıç noktasıdır. Daireden sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde en büyük ve çok güzel plaj - Markovski Vrta bulunmaktadır. Dairenin yakınında, taze meyve ve sebze bulabileceğiniz büyük bir şehir pazarı ve yerel bir pazar bulunmaktadır. Ayrıca, yürüyüş mesafesinde, ulusal yemekleri deneyebileceğiniz ve yerel mutfağın tadını çıkarabileceğiniz birçok restoran bulunmaktadır. Genel olarak, bu daire, deniz kenarında huzurlu bir tatil arayanlar için mükemmel bir seçimdir ve bölgenin turistik yerlerini keşfetme imkanı sunmaktadır. Konumu, konforu ve güzel manzarası sayesinde, kiralamak için de mükemmeldir.
Özellikler
Döşenmiş
Döşenmiş
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 44.400 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
222.000 €
Peşinat
44.400 €
Kredi
177.600 €
Faiz
118.548 €
Aylık ödeme tutarı
987 €
Navigasyonu başlat
MD RealtyTaisija Golovach
Benzer gayrimenkuller

Daire
İki yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 70 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun
2+1
1
70 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Daire
İki yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 70 m², 2 banyo. Fiyat: 155.000 €
2+1
2
70 m²
Satılık
155.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 67 m², . Fiyat: 248.000 €
2+1
-
67 m²
Satılık
248.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 107 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun
2+1
2
107 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 129.000 €
1+1
1
42 m²
Satılık
129.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €
1+1
1
38 m²
Satılık
130.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 97 m², . Fiyat: 235.000 €
2+1
-
97 m²
Satılık
235.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 51 m², . Fiyat: 248.000 €
1+1
-
51 m²
Satılık
248.000 €
Yakındaki gayrimenkuller

Daire
2+1
2
70 m²
Satılık
155.000 €

Daire
Dört yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 120 m², 2 banyo. Fiyat: 255.000 €
4+1
2
120 m²
Satılık
255.000 €

Daire
Üç yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 110 m², 2 banyo. Fiyat: 365.000 €
3+1
2
110 m²
Satılık
365.000 €

Daire