Satılık, Arazi Kotor Prčanj, 3000 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

300.000 €

100 € / m²

Alan

3000 m²

Prčanj'da Arsa №772 Kotor Körfezi bölgesinde bulunan küçük Prčanj kasabasında iki arsa satılıktır. Arsaların toplam alanı: 2200 m2 ve 800 m2'dir. İlk arsa denizden 100 m, diğeri ise 200 metre uzaklıktadır. 2200 m2'lik arsada 450 m2'lik eski bir taş ev bulunmaktadır. Yakınlarda yol ve inşaat için gerekli her şey mevcuttur. Arsa kentsel olarak geliştirilmiştir ve üç katlı bir ev inşa etme imkanı vardır. İkinci arsa kentsel olarak geliştirilmemiştir ve ya otopark ya da bahçe olarak kullanılabilir. Prčanj, Perast'ın karşısında, Karadağ'ın Vrmac yarımadasının kuzeydoğu kısmında yer alan küçük bir resmedilebilir yerleşim yeridir. 14. yüzyılda balıkçılar tarafından kurulmuştur. Muhteşem dağ ve deniz rüzgârları ile tanınır. İlkbaharın sonlarında ve sonbaharın başlarında kasaba sakinleri, bu bölgede yaklaşık 550 türü bulunan şifalı bitkileri toplarlar. Bu bitkiler, akciğer hastalıklarının tedavisinde faydalı etkileri ile bilinir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 60.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

300.000 €

Peşinat

60.000 €

Kredi

240.000 €

Faiz

160.199 €

Aylık ödeme tutarı

1.334 €

Arazi

19. nov 2025.
Horizon Real Estate
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 585 m². Fiyat: 265.000 €

585 m²

Satılık

453 €/m²

265.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Acil

Arazi

30. maj 2025.
H
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prcanj bb

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 6416 m². Fiyat: 352.000 €

6416 m²

Satılık

54,9 €/m²

352.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 3078 m². Fiyat: 554.000 €

3078 m²

Satılık

180 €/m²

554.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 817 m². Fiyat: 205.000 €

817 m²

Satılık

250,9 €/m²

205.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 653 m². Fiyat: 205.000 €

653 m²

Satılık

313,9 €/m²

205.000 €

Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 67 m², . Fiyat: 248.000 €

2+1

-

67 m²

Satılık

248.000 €

Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 132 m², . Fiyat: 248.000 €

1+1

-

132 m²

Satılık

248.000 €

Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Prčanj, Kotor – 51 m², . Fiyat: 248.000 €

1+1

-

51 m²

Satılık

248.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Acil

Arazi

30. maj 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prcanj bb

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 6416 m². Fiyat: 352.000 €

6416 m²

Satılık

54,9 €/m²

352.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

19. nov 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 585 m². Fiyat: 265.000 €

585 m²

Satılık

453 €/m²

265.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 653 m². Fiyat: 205.000 €

653 m²

Satılık

313,9 €/m²

205.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Prčanj, Crna Gora

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 817 m². Fiyat: 205.000 €

817 m²

Satılık

250,9 €/m²

205.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 3078 m². Fiyat: 554.000 €

3078 m²

Satılık

180 €/m²

554.000 €