Satılık, Daire Kotor Ostalo, 64 m2

03119599
-
Satılık
Daire Kotor, Ostalo
R-1, 85330 Kotor, Montenegro
210.734 €
3.292,7 € / m²
Oda
1
Banyo
1
Alan
64 m²
Kat
1
Özellikler
Durum
Yeni Yapı
Döşenmiş
Döşenmiş
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 42.147 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
210.734 €
Peşinat
42.147 €
Kredi
168.587 €
Faiz
112.532 €
Aylık ödeme tutarı
937 €
Navigasyonu başlat
MD RealtyTaisija Golovach
Benzer gayrimenkuller

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 64 m², 1 banyo. Fiyat: 190.734 €
1+1
1
64 m²
Satılık
190.734 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 214.800 €
2+1
1
68 m²
Satılık
214.800 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 61 m², 1 banyo. Fiyat: 241.696 €
1+1
1
61 m²
Satılık
241.696 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 79 m², 2 banyo. Fiyat: 185.000 €
2+1
2
79 m²
Satılık
185.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 48 m², 1 banyo. Fiyat: 210.000 €
2+1
1
48 m²
Satılık
210.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 46 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun
1+1
1
46 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 56 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun
1+1
1
56 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Daire
1+1
1
46 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine
Yakındaki gayrimenkuller

Daire
Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 160 m², 2 banyo. Fiyat: 390.000 €
4+1
2
160 m²
Satılık
390.000 €

Daire
Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 370.000 €
3+1
1
72 m²
Satılık
370.000 €

Daire
2+1
1
48 m²
Satılık
210.000 €

Daire