Satılık, Daire Kotor Ostalo, 192 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

1.042.095 €

5.427,6 € / m²

Oda

3

Banyo

4

Alan

192 m²

Kotor'da Dubleks No. 2563 Panoramik camlarla ve 417 m² terasla birlikte bir dubleks satışa sunulmaktadır. Temel özellikler: İç alan: 192 m² Teras alanı: 417,12 m² 3 yatak odası, 4 banyo Düzen: Dubleks, büyük bir aile için maksimum konfor sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yüksek tavanlı geniş oturma odası, tavandan yere kadar olan panoramik pencereler sayesinde ışıkla doludur. Mahremiyet: Bina konumu ve mimari çözümü, sahiplerine tam mahremiyet garanti eder. Kalite: Son işçilikte yalnızca premium malzemeler kullanılmıştır. Teras: Wellness & Chill: Jakuzinin kurulumu ve tam yaz mutfağının düzenlenmesi için gerekli tüm bağlantılar sağlanmıştır. Bölümlendirme: Boyutlar, terası birkaç işlevsel alana bölmeyi mümkün kılar: pergola altında 10-12 kişilik yemek alanı, şezlonglar için bir alan, açık ateş ile bir lounge ve hatta yoga veya özel bir bahçe için bir alan. Estetik: Terasın tüm çevresinde cam korkuluklar, koy manzarasını kesintisiz bir şekilde sağlar. Kompleks, Kotor Koyu'nun ana noktalarına yakın bir konumdadır: Eski Kotor Şehri (UNESCO) — 4 km (~7 dakika) Tivat ve Porto Montenegro — 7 km (~10-12 dakika) Tivat Uluslararası Havalimanı — 3,5 km (~6 dakika) Kotor Koyu ve Luštica plajları — 10-15 dakika Voli ve HDL Laković hipermarketleri — 5 dakikaya kadar Uluslararası okullar — hemen yakınında. Böyle bir konum, mülkü turistler, expatlar ve yatırımcılar için özellikle cazip kılmaktadır. Tivat havaalanına, tarihi Kotor'a ve prestijli Porto Montenegro marinasına yakınlık, yıl boyunca kiralama için istikrarlı bir talep yaratmaktadır. Bu mülk yüksek getiri potansiyeline sahiptir: kısa dönem kiralama, turizm sezonu boyunca uzun dönem kiralama, uluslararası şirketlerde çalışanlar ve sakinler için bölge altyapısının gelişimi sayesinde sermaye büyümesi. Kotor Koyu'ndaki gayrimenkuller, kaliteli mülklerin sınırlı arzı ve elit turistik projelerin aktif gelişimi nedeniyle fiyatlarda istikrarlı bir artış yaşamaktadır.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 208.419 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.042.095 €

Peşinat

208.419 €

Kredi

833.676 €

Faiz

556.477 €

Aylık ödeme tutarı

4.634 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 173 m², 3 banyo. Fiyat: 999.181 €

2+1

3

173 m²

Satılık

999.181 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 198 m², 4 banyo. Fiyat: 648.117 €

4+1

4

198 m²

Satılık

648.117 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 253 m², 4 banyo. Fiyat: 854.944 €

4+1

4

253 m²

Satılık

854.944 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 150 m², 3 banyo. Fiyat: 360.000 €

4+1

3

150 m²

Satılık

360.000 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 136 m², 3 banyo. Fiyat: 425.538 €

2+1

3

136 m²

Satılık

425.538 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Kotor, Opština Kotor, Crna Gora