Satılık, Daire Tivat Ostalo, 510 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

1.600.000 €

3.137,3 € / m²

Oda

8

Banyo

8

Alan

510 m²

Luštica yarımadasında villa no. 2021 İki evden oluşan çok katlı bir konut kompleksi satılıktır, Luštica yarımadası, Mirišta'da, deniz ve Mamula kalesine güzel bir manzarası ile yer almaktadır. Büyük üç katlı ev, 395 m2 alanında: 7 yatak odası ve 7 banyo ve 1 misafir tuvaleti, panoramik manzaralı dev bir oturma odası ve mutfak, üç büyük teras, garaj ve sauna ve şömine yapılma imkanı olan büyük bir yardımcı oda. Küçük iki katlı ev, 114 m2 alanında: 4 yatak odası ve 2 banyo, yemek odası ile mutfak, 2 büyük teras ve meyve ağaçları ve üzüm asması ile iç avlu. İki evin toplam alanı teraslar hariç 510 m2'dir. Deniz ve dağlara harika bir manzara, Kotor Körfezi'ne girişte günlük gün batımı ve en önemlisi - ülkedeki en iyi tatil bölgesinde ormanın içinde mahremiyet ve sessizlik, burada Karadağ'ın yerel sakinleri dinlenmek için gelir. Tüm alanların yerden ısıtma ile donatıldığını, eşyalarla döşendiğini ve ev aletleri ile donatıldığını belirtmek gerekir. Çatıya güneş panelleri yerleştirilmiştir ve garaj aynı anda iki aracı almaktadır. Ev, meyve ağaçları ve herdem yeşil bitkilerle çevrilidir, 2009 yılında inşa edilmiştir. Denize mesafe sadece yüz metredir. Temel altyapı Tivat şehrinde bulunmaktadır, arabayla yirmi dakikalık mesafededir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 320.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.600.000 €

Peşinat

320.000 €

Kredi

1.280.000 €

Faiz

854.397 €

Aylık ödeme tutarı

7.115 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ daire satılık Ostalo, Tivat – 558 m², 7 banyo. Fiyat: 3.000.000 €

4+1

7

558 m²

Satılık

3.000.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 498 m², 4 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

3+1

4

498 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 104 m², 2 banyo. Fiyat: 1.300.000 €

1+1

2

104 m²

Satılık

1.300.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 152 m², 3 banyo. Fiyat: 1.350.000 €

2+1

3

152 m²

Satılık

1.350.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Pomorska, 85320 Tivat, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 135 m², 3 banyo. Fiyat: 1.350.000 €

2+1

3

135 m²

Satılık

1.350.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres