Satılık, Daire Budva Ostalo, 191 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

1.000.000 €

5.235,6 € / m²

Oda

3

Banyo

1

Alan

191 m²

Kat

8

Budva'da daire no. 528 Modern çok amaçlı konut kompleksinin 8. katında, Karadağ'ın turistik merkezi Budva'nın tam merkezinde 191 m2 alanında dört odalı daire. Daire, Budva'nın modern kısmına, denize ve St. Nicholas adasına bakan geniş bir terasa sahiptir. Daire, geniş bir oturma odası, mutfak, 3 yatak odası, banyo ve büyük bir terastan (69 m2) oluşmaktadır. Merkezi iklimlendirme ve ısıtma sistemi, yerden ısıtma, hızlı internet, interkom, kablo televizyonu. Kompleks içinde: 24 saat güvenlik, video gözetim, yangın alarm sistemi, yer altı otoparkı. Satılık daireler: 4. kat 1 yatak odası 85 m2 319,300 euro, 4. kat 2 yatak odası 92 m2 323,330 euro, 5. kat 2 yatak odası 92 m2 324,825 euro, 5. kat 2 yatak odası 94 m2 343,340 euro, 5. kat 2 yatak odası 93 m2 327,880 euro, 8. kat stüdyo 42 m2 116,400 euro, 8. kat 3 yatak odası 191 m2 1,000,000 euro, 8. kat 2 yatak odası 240 m2 1,299,000 euro, 8. kat 3 yatak odası 190 m2 1,009,000 euro.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 200.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

1.000.000 €

Peşinat

200.000 €

Kredi

800.000 €

Faiz

533.998 €

Aylık ödeme tutarı

4.447 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 176 m², 1 banyo. Fiyat: 320.000 €