Satılık, Daire Budva Ostalo, 264 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

800.000 €

3.030,3 € / m²

Oda

3

Banyo

2

Alan

264 m²

Kat

2

Budva'da Daire No. 2463 Panoramik Adriyatik Denizi ve Budva'nın Eski Şehri manzaralı lüks penthouse, her detayın en küçük ayrıntısına kadar tasarlandığı bir mekâna sizi davet ediyor ve her şafak, dalgaların turkuaz ışıltısı ve sabah güneşinin altın parıltısıyla sizi karşılıyor. Burada hava huzurla dolu ve sessizlik sadece deniz sesi ve ağaçların yapraklarının hışırtısıyla bozuluyor. Bu muhteşem penthouse, modern bir konut kompleksinin ikinci katında yer almakta ve mimari hafifliği ve üç yöne bakan pencereleri ile karakterize edilmektedir; bu, mekânı doğal ışıkla ve özgürlük hissiyle dolduruyor. Panoramik pencerelere sahip geniş oturma odası, deniz manzarasına açılan bir terasla kesintisiz bir geçiş yapıyor. Üç yatak odasından biri de deniz tarafına bakıyor, sizi sabah sessizliğine ve büyülü maviliğe daldırıyor. Diğer iki yatak odası, evin arkasındaki yeşil yamaçlara yönlendirilmiş olup, ferahlık ve mahremiyet sunuyor. İki zarif banyo, detaylara özenle tasarlanmış olup, iç merdiven bağlantısı sizi gerçek bir cennete — özel çatıya götürüyor. Çatı, penthouse'un kalbidir, dinlenme, rahatlama ve keyif alanıdır. Burada bir Fin saunası, açık hava duşu, ufka bakan bir jakuzili, yaz mutfağı ve barbekü alanı bulunmaktadır. Pergola ile kaplı geniş teras, yumuşak kanepeleri ve şezlongları gölgeliyor, yaz konforu atmosferi yaratıyor. Buradan Adriyatik, Saint Nicholas Adası ve Budva'nın eski surları üzerinde büyüleyici bir panorama sunuluyor. Konut kompleksi, konforlu bir yaşam için gereken her şeyi sağlamaktadır. Tüm alan düzenlenmiş olup, bakımlı yollar açık havuzun olduğu yere götürmektedir; burada sıcak günlerde dinlenebilirsiniz, en küçük sakinler için modern bir çocuk oyun alanı da sağlanmıştır. Güvenlik, 24 saat gözetim ile sağlanmakta ve yer altı otoparkı araç yerleştirme sorununu çözmektedir. Süpermarketler, okullar, hoş kafeler ve restoranlar hemen yakınlarda bulunmaktadır ve plaja sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Budva sadece bir şehir değil, tarihi ve modern Karadağ'ın yaşayan bir nefesidir. Burada, efsanelerle dolu Eski Şehir'in taş sokakları, gürültülü yaz festivalleri, gece hayatı, yat marinaları ve kültürel etkinliklerle iç içe geçmektedir. Bu şehirde sıkılmak imkânsızdır ve yaşam yeni bir kalite kazanır. Bu penthouse, gayrimenkulden daha fazlasıdır. Stil, alan, doğa ve denizi takdir edenlerin seçimidir. Bugün yazmaya başlayabileceğiniz bir hikayedir.