Satılık, Daire Kotor Ostalo, 198 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

648.117 €

3.273,3 € / m²

Oda

4

Banyo

4

Alan

198 m²

Kat

2

Kotor'da Daire No. 2548 Sizlere, büyük bir aile için konfor arayanlar için, doğa ile çevrili ve Kotor Körfezi'nin panoramik manzarasına sahip 198 m² alanında geniş daireler sunuyoruz. İç mekan ve alan düzeni: Düzen: 3 ayrı yatak odası + özel bir ofis (kolayca 4. yatak odasına dönüştürülebilir) Stil: Premium İskandinav minimalizmi. Açık tonlar, bol miktarda doğal ahşap ve taş, huzur ve saflık atmosferi yaratıyor. Yaşam Alanı: Zeminden tavana panoramik cam duvarlara sahip devasa bir oturma odası. 6 kişilik büyük bir masa ile yemek alanı. Mutfak: Tam cihaz paketi ile donatılmış lakonik yerleşik mutfak (bulaşık makinesi dahil), doğal malzemelerden yapılmış önlüklerin arkasında gizlenmiş. Ana ve Çocuk odaları: Teraslara açılan konforlu yatak odaları. Banyolar doğal taşla kaplanmış ve premium sıhhi tesisat ile donatılmış. Akıllı konfor: Tüm alan boyunca yerden ısıtma. Elektrikli panjurlar Hızlı optik internet Mobilyalı teras Kompleks, Kotor Körfezi'nin ana noktalarına yakın bir konumda bulunmaktadır: Eski Kotor Şehri (UNESCO) — 4 km (~7 dakika) Tivat ve Porto Montenegro — 7 km (~10–12 dakika) Tivat Uluslararası Havalimanı — 3,5 km (~6 dakika) Kotor Körfezi ve Luštica plajları — 10–15 dakika Voli ve HDL Laković hipermarketleri — 5 dakikaya kadar Uluslararası okullar — hemen yakınında Böyle bir konum, mülkü turistler, expatlar ve yatırımcılar için özellikle cazip kılmaktadır. Tivat havaalanına, tarihi Kotor'a ve prestijli Porto Montenegro marinasına yakınlık, yıl boyunca kiralamalar için istikrarlı bir talep oluşturur. Bu mülk yüksek getiri potansiyeline sahiptir: kısa dönem kiralama turizm sezonu boyunca uzun dönem kiralama uluslararası şirketlerdeki sakinler ve çalışanlar için bölgenin altyapısının gelişimi sayesinde sermaye büyümesi Kotor Körfezi'ndeki gayrimenkuller, kaliteli mülklerin sınırlı arzı ve elit turizm projelerinin aktif gelişimi nedeniyle istikrarlı bir fiyat artışı kaydetmektedir.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 129.623 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

648.117 €

Peşinat

129.623 €

Kredi

518.494 €

Faiz

346.093 €

Aylık ödeme tutarı

2.882 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 192 m², 4 banyo. Fiyat: 1.042.095 €

3+1

4

192 m²

Satılık

1.042.095 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 150 m², 3 banyo. Fiyat: 360.000 €

4+1

3

150 m²

Satılık

360.000 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Kotor, Opština Kotor, Crna Gora

Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 160 m², 3 banyo. Fiyat: 450.000 €

4+1

3

160 m²

Satılık

450.000 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

R-1, 85330 Kotor, Crna Gora

Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 253 m², 4 banyo. Fiyat: 854.944 €

4+1

4

253 m²

Satılık

854.944 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 114 m², . Fiyat: 299.900 €

3+1

-

114 m²

Satılık

299.900 €

Satılık - Daire Kotor, Ostalo

Daire

26. feb 2026.
Dandelion Real Estate

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 110 m², 1 banyo. Fiyat: 365.000 €