Satılık, Daire Kotor Risan, 200 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Kotor, Risan

Risan, Crna Gora

600.000 €

3.000 € / m²

Oda

3

Banyo

2

Alan

200 m²

Risan'da daire No. 1584 Denizden 400 metre uzaklıkta, Risan'da 5 daireli yeni bir kompleks. Tüm daireler tamamen döşenmiş, donanımlı ve sahiplerini bekliyor. Dairenin fiyatına bir otopark yeri, özel bir teras ve havuz ile ortak yeşil teras kullanım hakkı dahildir. Dairenin toplam alanı 200 m2'dir. Daire, kompleksin en üst katında yer almaktadır. Dairenin düzeni şunları içerir: mutfak alanına bağlı oturma odası, iki yatak odası, iki banyo ve deniz manzarası sunan dört teras.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 120.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

600.000 €

Peşinat

120.000 €

Kredi

480.000 €

Faiz

320.399 €

Aylık ödeme tutarı

2.668 €

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Kotor, Risan

Kotor, Risan

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Risan, Kotor – 152 m², 2 banyo. Fiyat: 555.000 €

2+1

2

152 m²

Satılık

555.000 €

Satılık - Daire Kotor, Risan

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Risan

Kotor, Risan

Risan, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Risan, Kotor – 91 m², 2 banyo. Fiyat: 164.500 €

2+1

2

91 m²

Satılık

164.500 €

Satılık - Daire Kotor, Risan

Daire

27. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Kotor, Risan

Kotor, Risan

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Risan, Kotor – 130 m², 3 banyo. Fiyat: 267.000 €

3+1

3

130 m²

Satılık

267.000 €

Satılık - Daire Kotor, Risan

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Kotor, Risan

Kotor, Risan

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Risan, Kotor – 82 m², 2 banyo. Fiyat: 285.000 €

2+1

2

82 m²

Satılık

285.000 €

Satılık - Daire Kotor, Risan

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Kotor, Risan

Kotor, Risan

Talep üzerine adres

2+1

2

82 m²

Satılık

285.000 €

Satılık - Daire Kotor, Risan

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Kotor, Risan

Kotor, Risan

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Risan, Kotor – 110 m², 3 banyo. Fiyat: 356.000 €