Satılık, Ev Kotor Ostalo, 450 m2

03119599
-
Satılık
Ev Kotor, Ostalo
Talep üzerine adres
1.290.000 €
2.866,7 € / m²
Oda
4
Banyo
4
Alan
450 m²
Kavaç'ta No. 1309 Villa Kavaç kasabasında satılık olağanüstü üç katlı villa. Birinci katta 154 m2 alan kaplayan devasa dinlenme alanı, gün boyunca güneş ışığıyla dolu geniş oturma odaları, modern bir mutfak ve özel aydınlatmaya sahip geniş bir yemek odası ile birlikte banyo ve özel girişi olan bir çalışma odası içermektedir. İkinci katta, jakuzili ve giyinme odası olan büyük bir yatak odası bulunmaktadır. Yatak odasından geniş ayrı bir terasa çıkılmaktadır. Burada ayrıca bir kütüphane, 3 ek yatak odası, 2 banyo ve deniz ve çevredeki dağların panoramik manzarasına sahip 3 büyük teras bulunmaktadır. Üst katta, 34m2 büyüklüğünde muhteşem bir terasa sahip misafir stüdyo dairesi bulunmaktadır. Şık dekor, doğal taş şömine, mermer zemin kaplaması ve rahat bir atmosfer sağlayan modern bir iç mekan. Ev, çevredeki meşe ormanıyla uyumlu bir şekilde harmanlanacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun yaz akşamları, evin yanındaki alanda, büyük bir havuz, mangal alanı ve yaz mutfağı bulunan bir alanda geçirilebilir. Zengin bitki örtüsü, zeytin ve narenciye ağaçları ile düzenlenmiş bir bahçe. Villaya erişim, mülkün güvenliğini sağlamak için kapalı bir alan üzerinden sağlanmaktadır. DAHİL EDİLEN EKLER: • Merkezi klima sistemi (11 iç ünite ve bir dış merkezi blok) • Su ısıtma için 3 güneş paneli (şofben hacmi – 300 litre) • Su deposu (hacim 67.2m3) • Kuyu (hacim 10m3) • Elektrik jeneratörü (Güç 8.5Bt) • Özel kanalizasyon sistemi • Giriş ve garaj açma sistemi (2 kapalı garaj + 2 dış otopark yeri) • Çatı altında geniş depolama alanı (112.39m2) • Yaz mutfağı (20m2) • Atölye (18m2) • Teknik oda • Ev Eğlence sistemi • Kablosuz internet Ev tamamen yasallaştırılmıştır.