Satılık, Ev Kotor Ostalo, 240 m2

03119599
-
Satılık
Ev Kotor, Ostalo
Talep üzerine adres
1.000.000 €
4.166,7 € / m²
Oda
5
Banyo
5
Alan
240 m²
Kotor'da ev no. 1903 İçinde beş daire ve zemin katta ticari alan bulunan bir ev satılıktır. Ev, Kotor'un Eski Şehri'nin merkezinde yer almaktadır, birkaç terası vardır (3 büyük ve iki küçük). Daireler, yaşamaya tamamen hazır, mobilyalı ve gerekli tüm aletlerle donatılmıştır. Ev, hazır bir iş olarak faaliyet göstermiştir (dairenin Booking üzerinden kiralandığı), zemin katta ise ticari alanda bir dükkan bulunmaktadır. Ev tamamen satılmaktadır, ancak sahibi ayrıca zemin kattaki ticari alanı dairelerden ayrı olarak (ayrı bir girişi vardır) 300.000 euroya satma olasılığını da değerlendirmektedir. Ticari alanın büyüklüğü 60 m'dir.
Özellikler
Döşenmiş
Döşenmiş
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 200.000 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
1.000.000 €
Peşinat
200.000 €
Kredi
800.000 €
Faiz
533.998 €
Aylık ödeme tutarı
4.447 €
Navigasyonu başlat
MD RealtyTaisija Golovach
Benzer gayrimenkuller

Ev
Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Kotor – 280 m², 4 banyo. Fiyat: 895.000 €
4
4
280 m²
Satılık
895.000 €

Ev
Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Kotor – 240 m², 3 banyo. Fiyat: 320.000 €
5
3
240 m²
Satılık
320.000 €

Ev
Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Kotor – 400 m², . Fiyat: 800.000 €
4
-
400 m²
Satılık
800.000 €

Daire
Dört yatak odalı daire satılık Ostalo, Kotor – 253 m², 4 banyo. Fiyat: 854.944 €
4+1
4
253 m²
Satılık
854.944 €

Ev
Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Kotor – 402 m², 1 banyo. Fiyat: 885.000 €
4
1
402 m²
Satılık
885.000 €

Ev
Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Kotor – 450 m², 4 banyo. Fiyat: 1.290.000 €
4
4
450 m²
Satılık
1.290.000 €

Ev
Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Kotor – 180 m², 1 banyo. Fiyat: 250.000 €
4
1
180 m²
Satılık
250.000 €

Ev
Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Kotor – 158 m², 3 banyo. Fiyat: 275.000 €
5
3
158 m²
Satılık
275.000 €
Yakındaki gayrimenkuller

Ev
4
1
402 m²
Satılık
885.000 €

Ev
4
4
280 m²
Satılık
895.000 €

Ev
4
1
180 m²
Satılık
250.000 €

Ev
Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Kotor – 585 m², 1 banyo. Fiyat: 1.800.000 €
6
1
585 m²
Satılık
1.800.000 €

Ev
Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Kotor – 110 m², 2 banyo. Fiyat: 420.000 €