Satılık, Daire Tivat Ostalo, 147 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

490.000 €

3.333,3 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

147 m²

Kat

4

Tivat'ta Daire No. 2425 Dikkatinize, doğanın uyumunun yüksek konfor seviyesiyle birleştiği prestijli Donja Lastva mahallesinde olağanüstü iki odalı daireyi öneriyoruz.<br data-start="335" data-end="338" />Havuzlu lüks bina, Adriyatik Denizi'nin mavi kıyısından sadece 100 metre uzaklıkta, düzenli sokaklar ve sofistike mimari ile çevrilidir. Daire hakkında: Fonksiyonel düzen şunları içerir: Donja Lastva mahallesi, kıyıdaki en çekici lokasyonlardan biri olarak kabul edilmektedir:<br data-start="1475" data-end="1478" />Keyifli yürüyüş yolları, resim gibi plajlar, eski evler ve sakin sokaklar özel bir mahremiyet atmosferi yaratırken, Tivat'ın restoranları, butiklerinin, bankalarının ve okullarının bulunduğu merkezi sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Porto Montenegro'ya, ünlü uluslararası lüks marina, — sadece 1 km.<br data-start="1798" data-end="1801" />Yürüyüş mesafesinde — konforlu bir yaşam için gerekli olan her şey: süpermarketler, eczaneler, sağlık tesisleri, devlet ve özel kuruluşlar. Bina, turist akışlarından uzakta yer almakta olup, huzur ve mahremiyet sağlarken aynı zamanda Tivat'ın tüm önemli cazibe merkezlerine çok yakın bir konumdadır.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 98.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

490.000 €

Peşinat

98.000 €

Kredi

392.000 €

Faiz

261.659 €

Aylık ödeme tutarı

2.179 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 126 m², 2 banyo. Fiyat: 400.000 €

2+1

2

126 m²

Satılık

400.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 55 m², 1 banyo. Fiyat: 412.000 €

1+1

1

55 m²

Satılık

412.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 425.000 €

1+1

1

68 m²

Satılık

425.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Luštica, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 86 m², 1 banyo. Fiyat: 425.000 €

1+1

1

86 m²

Satılık

425.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 57 m², 1 banyo. Fiyat: 450.000 €

1+1

1

57 m²

Satılık

450.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 61 m², 1 banyo. Fiyat: 450.000 €