Satılık, Daire Tivat Ostalo, 81 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

693.000 €

8.555,6 € / m²

Oda

1

Banyo

2

Alan

81 m²

Porto Montenegro'da Daire No. 3008 Panoramik deniz manzaralı bir yatak odalı daire Porto Montenegro'da — Tivat'taki Versa binası Alan: 81 m²1 yatak odası1+1 banyoGarajKısmen döşenmişDaire, mutfak ve yemek alanı ile açık bir oturma odası, bir yatak odası, bir banyo, misafir tuvaleti ve terastan oluşmaktadır. Hem oturma odası hem de yatak odası, deniz manzaralı terasa çıkışa sahiptir. Mutfak donatılacak, gömme dolap planlanmıştır. Gelecek sahipler, Manor Interior Design'dan bireysel projeye göre sabit fiyatlarla mobilya seçebileceklerdir, bu fırsat Haziran 2026'ya kadar geçerlidir. Versa Residences kompleksi hakkında: Yeni konut, konfor, uyum ve pratikliğe vurgu yapılarak tasarlanmış 47 dikkatlice tasarlanmış daireden oluşmaktadır — stüdyolar, 1 ve 2 yatak odalı daireler. Sakinler, deniz manzaralı zemin kat havuzunu, geniş resepsiyonu ve profesyonel ekipmanlı spor salonunu kullanabilirler, ayrıca kompleks içindeki otopark, pratiklik ve konfor sağlar. Vero ve Versa konutları, alışveriş merkezine, uluslararası okula, tıp merkezine, kafelere ve uluslararası mutfak sunan restoranlara yürüme mesafesindedir. Denize mesafe sadece 50 m'dir. Ödeme planı: Rezervasyon depoziti: 10.000 euroÖn sözleşme depoziti: %10 (rezervasyon depoziti dikkate alınarak)İlk ödeme: %30 (depozit dikkate alınarak)İkinci ve üçüncü ödeme: inşaat dinamiklerine göre — %25Son ödeme: %20 (2028 yılı sonunda)Garaj yeri fiyatı — 50.000 euro. Porto Montenegro kompleksi hakkında Porto Montenegro— dünya standartlarında bir marina ve özel konutlar, butikler, oteller ve diğer olanaklarla birlikte bir konut kompleksi. Buradaki her bina, 24/7 resepsiyon, mülk yönetimi, güvenlik, havuz ve spor salonuna sahiptir.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 138.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

693.000 €

Peşinat

138.600 €

Kredi

554.400 €

Faiz

370.061 €

Aylık ödeme tutarı

3.082 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 77 m², 1 banyo. Fiyat: 620.000 €

1+1

1

77 m²

Satılık

620.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 89 m², 2 banyo. Fiyat: 650.000 €

2+1

2

89 m²

Satılık

650.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 80 m², 2 banyo. Fiyat: 660.000 €

1+1

2

80 m²

Satılık

660.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 87 m², 2 banyo. Fiyat: 690.000 €

2+1

2

87 m²

Satılık

690.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 83 m², 1 banyo. Fiyat: 820.000 €

1+1

1

83 m²

Satılık

820.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 81 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun