Satılık, Daire Tivat Radovići, 45 m2

03119599
-
Satılık
Daire Tivat, Radovići
Talep üzerine adres
450.000 €
10.000 € / m²
Oda
Stüdyo
Banyo
1
Alan
45 m²
Kat
2
Luštica Bay'de Daire №3512 Yeni lüks Luštica Bay kompleksinde deniz manzaralı stüdyo Alan: 45 m²Oturma odası, mutfak ve yemek alanı1 banyoDeniz manzaralı terasTamamen döşenmişEk olarak: Yeşilliklerle çevrili açık havuzlara erişimKompleksin kumlu plajlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesiAlışveriş mağazaları, restoranlar, çocuk alanları ve Chedi oteline yakın konumTivat havaalanına 10 km, Tivat merkezine 14 km, Kotor'a 13 km mesafedeHakkında Luštica Bay kompleksi Luštica Bay— Karadağ'daki Luštica Yarımadası'nda yer alan benzersiz bir konut kompleksidir. 6,9 milyon m²'den fazla bir alana sahip olan proje, konut alanları, süper yat marinası, golf sahası, oteller, restoranlar, mağazalar ve diğer altyapı tesislerini içermektedir. Konut kompleksi, geleneksel Akdeniz stilini koruyarak doğal manzaraya uyumlu bir şekilde yerleştirilmiştir ve sakinlerine yüksek konfor seviyesi sağlamaktadır. Dünya standartlarında altyapı Lustica Bay, sakinlerine ve misafirlerine en yüksek standartlara uygun bir altyapı sunmaktadır. Kompleksin arazisinde şunlar bulunmaktadır: Süper yat marinası: Avrupa'nın en modernlerinden biri olup, 60 metreye kadar olan gemileri kabul edebilmektedir.The Chedi Oteli: lüks odalar, spa tedavileri ve yüksek mutfak restoranları sunan 5 yıldızlı otel.Restoranlar ve barlar: geleneksel Karadağ mutfağından uluslararası lezzetlere kadar çeşitli gastronomik seçenekler.Butikler ve mağazalar: dünya markalarının ürünlerini sunan geniş bir mağaza yelpazesi.Spor ve eğlence olanakları: fitness merkezleri, tenis kortları, havuzlar ve aktif dinlenme için diğer olanaklar.Neden Luštica Bay'i seçmelisiniz Luštica Bay'i seçmek, yaşam kalitesine ve istikrara yapılan bir yatırımdır. Kompleks, lüks, mahremiyet ve gelişmiş altyapının benzersiz bir kombinasyonunu sunmaktadır. Golf sahası, süper yat marinası, dünya standartlarında oteller, spa merkezleri ve yüksek mutfak restoranlarının varlığı, hem kalıcı ikamet hem de mevsimlik tatil için çekici hale getirmektedir. Ayrıca, kompleks, uluslararası havaalanlarına ve Kotor ile Dubrovnik gibi tarihi şehirlere yakın stratejik bir konumda yer almaktadır.