Satılık, Arazi Podgorica Donja Gorica, 900 m2

27. mart 2026.
Advert Image
1 / 3
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

350.000 €

388,9 € / m²

Alan

900 m²

Gornja Gorica'da, son derece cazip bir konumda 900 m²'lik bir imara uygun arsa satılıktır. Arsa, Nikšić yolu ile sadece 30 metre ve Delta City'den yaklaşık 1 km uzaklıktadır. Arsa çevrilidir ve kentsel planlama ve teknik şartlara sahiptir, 500 m²'ye kadar karma kullanımlı bir bina inşa etme imkanı bulunmaktadır. Harika bir yatırım fırsatı – yaşam ve iş kombinasyonu için idealdir. Fiyat: 350.000€ Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Özellikler

Yaklaşım

Asfalt

Kayıtlı

Evet

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 70.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

350.000 €

Peşinat

70.000 €

Kredi

280.000 €

Faiz

186.899 €

Aylık ödeme tutarı

1.556 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 958 m². Fiyat: 115.000 €

958 m²

Satılık

120 €/m²

115.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

1. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 924 m². Fiyat: 135.000 €

924 m²

Satılık

146,1 €/m²

135.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 910 m². Fiyat: 136.500 €

910 m²

Satılık

150 €/m²

136.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 2705 m². Fiyat: 334.000 €

2705 m²

Satılık

123,5 €/m²

334.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

6. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 360.000 €

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 4552 m². Fiyat: 365.000 €

4552 m²

Satılık

80,2 €/m²

365.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1640 m². Fiyat: 377.200 €

1640 m²

Satılık

230 €/m²

377.200 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2900 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 100.000 €

1000 m²

Satılık

100 €/m²

100.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

2900 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

6. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Fiyat: 150.160 €

1877 m²

Satılık

80 €/m²

150.160 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

4. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 160.000 €

1100 m²

Satılık

145,5 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

1640 m²

Satılık

230 €/m²

377.200 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 187.000 €

1100 m²

Satılık

170 €/m²

187.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

1. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

924 m²

Satılık

146,1 €/m²

135.000 €