Satılık, Arazi Podgorica Donja Gorica, 924 m2

1. apr 2026.
Advert Image
1 / 2

Harici bağlantı

Aleksandar V

Aleksandar V

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

135.000 €

146,1 € / m²

Alan

924 m²

Satılık 924 m² alanı olan bir arsa, fiyatı 135.000€. Parselde, 460 m²'ye kadar bir hangar inşa etmek mümkündür, bu da onu ticari veya depolama amaçları için ideal kılmaktadır. ID: 826

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 27.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

135.000 €

Peşinat

27.000 €

Kredi

108.000 €

Faiz

72.090 €

Aylık ödeme tutarı

600 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Lumaro Properties

    Aleksandar V

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 958 m². Fiyat: 115.000 €

958 m²

Satılık

120 €/m²

115.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 910 m². Fiyat: 136.500 €

910 m²

Satılık

150 €/m²

136.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 100.000 €

1000 m²

Satılık

100 €/m²

100.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 800 m². Fiyat: 109.000 €

800 m²

Satılık

136,3 €/m²

109.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Fiyat: 150.160 €

1877 m²

Satılık

80 €/m²

150.160 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

4. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 160.000 €

1100 m²

Satılık

145,5 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 900 m². Fiyat: 350.000 €

900 m²

Satılık

388,9 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2900 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

1000 m²

Satılık

100 €/m²

100.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

2900 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

6. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 360.000 €

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

1877 m²

Satılık

80 €/m²

150.160 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

4. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

1100 m²

Satılık

145,5 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1640 m². Fiyat: 377.200 €

1640 m²

Satılık

230 €/m²

377.200 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 187.000 €

1100 m²

Satılık

170 €/m²

187.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

27. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

900 m²

Satılık

388,9 €/m²

350.000 €