Satılık, Arazi Podgorica Donja Gorica, 1640 m2

25. mart 2026.
Advert Image
1 / 2
Nemanja Pavićević

Nemanja Pavićević

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

377.200 €

230 € / m²

Alan

1640 m²

GÜNEŞ GAYRİMENKUL - satış - İnşaat arazisi 1640m2, Donja Gorica, Enza Home marketına yakın. DUP'un onaylanmasına kadar, 800m2, 9m yüksekliğinde geçici bir yapı yapılabilir ve DUP onaylandığında, her biri 800m2 olan iki bina inşa edilebilir. Fiyat 230€/m2. Güneş gayrimenkul 069 155 195 069 600 085

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 75.440 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

377.200 €

Peşinat

75.440 €

Kredi

301.760 €

Faiz

201.424 €

Aylık ödeme tutarı

1.677 €

  • Uploaded content
    Sunce nekretnine

    Nemanja Pavićević

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 2705 m². Fiyat: 334.000 €

2705 m²

Satılık

123,5 €/m²

334.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

27. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 900 m². Fiyat: 350.000 €

900 m²

Satılık

388,9 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

6. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 360.000 €

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 4552 m². Fiyat: 365.000 €

4552 m²

Satılık

80,2 €/m²

365.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2900 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 387 m². Fiyat: 46.000 €

387 m²

Satılık

118,9 €/m²

46.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 500 m². Fiyat: 60.000 €

500 m²

Satılık

120 €/m²

60.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 443 m². Fiyat: 73.000 €

443 m²

Satılık

164,8 €/m²

73.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Donja Gorica

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 100.000 €

1000 m²

Satılık

100 €/m²

100.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

2900 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

6. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Fiyat: 150.160 €

1877 m²

Satılık

80 €/m²

150.160 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

4. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 160.000 €

1100 m²

Satılık

145,5 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 187.000 €

1100 m²

Satılık

170 €/m²

187.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

27. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

900 m²

Satılık

388,9 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

1. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 924 m². Fiyat: 135.000 €

924 m²

Satılık

146,1 €/m²

135.000 €