Satılık, Daire Tivat Ostalo, 38 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

143.000 €

3.763,2 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

38 m²

Tivat'taki Daireler No. 1809 Tivat şehrinin resmedilmeye değer bir bölümünde inşaat halinde olan konut kompleksi. Denize ve yürüyüş alanına sadece 300 metre, ünlü elit tatil yeri Porto Montenegro ise 500 metre uzaklıktadır. Kompakt 3 lameladan oluşmakta olup, iş yerleri ve konut birimleri içermektedir. 5 kat (1 işyeri + 4 konut) + yer altı otoparkı Yer altı otoparkı 122 park yeri ile Kalan daireler: 1. kat 1 yatak odalı daireler 48 m2 1. kat 193,640 euro2. kat 3 yatak odalı daireler 2. kat 91 m2. 365,000 euroStüdyo 34 m3 2. kat 143,000 euro1 yatak odalı daireler 49 m2 2. kat 201,000 euro2 yatak odalı daireler 68 m2 2. kat 287,000 euro3. kat 2 yatak odalı daireler 68 m2 3. kat 287,000 euroStüdyo 38 m3 3. kat 160,000 euro1 yatak odalı daireler 56 m2 3. kat 236,000 euro4. kat 1 yatak odalı daireler 52 m2 3. kat 219,000 euro

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 28.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

143.000 €

Peşinat

28.600 €

Kredi

114.400 €

Faiz

76.362 €

Aylık ödeme tutarı

636 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 38 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

Stüdyo

1

38 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 40 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

1+1

1

40 m²

Satılık

110.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 34 m², 1 banyo. Fiyat: 115.500 €

Stüdyo

1

34 m²

Satılık

115.500 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 28 m², 1 banyo. Fiyat: 119.928 €

Stüdyo

1

28 m²

Satılık

119.928 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 136.030 €

1+1

1

42 m²

Satılık

136.030 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 37 m², . Fiyat: 136.701 €