Satılık, Daire Tivat Ostalo, 45 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

144.050 €

3.201,1 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

45 m²

Tivat'ta Daire №2246 Tivat şehrinde uygun bir konumda bulunan şık dört katlı bir konut kompleksinde daireler satılmaktadır. Bina ve daireler, Avrupa standartlarına ve ince zevk gereksinimlerine uygun yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Her daire, bireysel sıcak su ısıtma sistemi ile donatılmıştır. Kompleks, çeşitli düzenlere sahip toplam 8 daire, asansör, plaja doğrudan erişim ve özel otopark içermektedir. Tivat sahil yürüyüş yoluna sadece üç dakikalık yürüme mesafesindedir. Evin bulunduğu Donja Lastva mahallesi, deniz manzarası ve parklara, restoranlara ve dükkanlara yakınlık sunmaktadır. Kompleks içindeki daire seçenekleri: – 1. katta 1 yatak odalı daire (80 m2) – 268,000 euro. – 1. katta 1 yatak odalı daire (77 m2) – 257,950 euro. – 2. katta 1 yatak odalı daire (43 m2) – 144,050 euro. – 2. katta 1 yatak odalı daire (47 m2) – 157,450 euro. – 3. katta 2 yatak odalı daire (73 m2) – 244,550 euro. – 4. katta 2 yatak odalı ve kata özel asansörlü penthouse – 600,000 euro.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 28.810 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

144.050 €

Peşinat

28.810 €

Kredi

115.240 €

Faiz

76.922 €

Aylık ödeme tutarı

641 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 136.030 €

1+1

1

42 m²

Satılık

136.030 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 156.024 €

1+1

1

46 m²

Satılık

156.024 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

19. feb 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 48 m², 1 banyo. Fiyat: 159.783 €

1+1

1

48 m²

Satılık

159.783 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 43 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

43 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 34 m², 1 banyo. Fiyat: 115.500 €

Stüdyo

1

34 m²

Satılık

115.500 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 28 m², 1 banyo. Fiyat: 119.928 €