Satılık, Daire Tivat Radovići, 64 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 11

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

434.000 €

6.781,3 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

64 m²

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 86.800 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

434.000 €

Peşinat

86.800 €

Kredi

347.200 €

Faiz

231.755 €

Aylık ödeme tutarı

1.930 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Radovići, Tivat – 71 m², 1 banyo. Fiyat: 432.000 €

1+1

1

71 m²

Satılık

432.000 €

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Radovići, Tivat – 84 m², 2 banyo. Fiyat: 442.000 €

2+1

2

84 m²

Satılık

442.000 €

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Radovići, Tivat – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 450.000 €

Stüdyo

1

45 m²

Satılık

450.000 €

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Radovići, Tivat – 109 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

109 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Radovići

Tivat, Radovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Radovići, Tivat – 84 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

84 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Radovići

Daire

2. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Tivat, Radovići