Satılık, Daire Tivat Ostalo, 42 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

490.000 €

11.666,7 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

42 m²

Tivat'taki konut kompleksi no. 2182 The Dreams by Dukley – Adriyatik'teki en çekici ve lüks yat marinalarından biri olan Porto Montenegro'da, canlı uluslararası topluluğa sahip şirin sahil kenti Tivat'ta yer alan yeni bir proje. Bu, Porto Montenegro'daki gayrimenkul projesinin bir parçası olarak geliştirilen elit bir kulüp kompleksi, sosyal, eğlence, müzik ve kültürel etkinliklerin yanı sıra modern sergiler ve etkinliklerin merkezi olan Synchro bölgesinde yer almaktadır. Porto Montenegro'nun gelişim planına göre, Synchro bölgesi, beş yıldızlı yeni bir otel, havuz ve lagünlere sahip bir plaj kulübü, performans ve etkinlik alanı ile yeni restoranlar ve elit dükkanlarla Tivat'ın merkezi haline gelecektir. The Dreams by Dukley projesi, bir yüzme havuzuyla birbirine bağlı üç bloktan oluşmakta olup, zemin katta ticari alanlar bulunmaktadır. Bu elit kulüp evi, en yüksek kalitede malzemelerle inşa edilmiş lüks daireler ve geniş penthouse'lar sunmaktadır; inşaat ve en küçük detaylara özel dikkat gösterilerek, sakinlere maksimum konfor sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Temel pakete, iki stil arasında seçim yapma imkanı ile sofistike iç tasarım dahildir: İtalyan ve İskandinav. İstenirse, her daire en yüksek kalitede mobilya ve aksesuarlarla ek olarak donatılabilir. Kompleksin sakinleri ve misafirleri için 24 saat hizmet veren konsiyerj servisi, güvenlik, özel depolar, yer altı otoparkı ve “Akıllı Ev” sistemi sunulmaktadır. Uluslararası Tivat Havalimanı toplamda 5 km uzaklıktadır ve 1,5-2 saat içinde Podgorica ve Dubrovnik havalimanlarına ulaşabilirsiniz; bu havalimanları düzenli ve charter uçuşlar sunmakta ve özel jetler için seçenekler sağlamaktadır. The Dreams by Dukley'de mülk satın almak, mükemmel bir yatırım seçeneğidir. Ödeme, en iyi 10 kripto para biriminden biri ile mümkündür.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 98.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

490.000 €

Peşinat

98.000 €

Kredi

392.000 €

Faiz

261.659 €

Aylık ödeme tutarı

2.179 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 43 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

43 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 38 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

Stüdyo

1

38 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 40 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

1+1

1

40 m²

Satılık

110.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 136.030 €

1+1

1

42 m²

Satılık

136.030 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 143.000 €

Stüdyo

1

38 m²

Satılık

143.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 144.050 €