Satılık, Daire Tivat Ostalo, 178 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

2.150.000 €

12.078,7 € / m²

Oda

2

Banyo

3

Alan

178 m²

Kat

3

Porto Montenegro'da Daire No. 3032 Regent 5* otelinde, Tivat'taki Porto Montenegro kompleksinde iki yatak odalı lüks daire 2 yatak odası2+1 banyoAlan: 178 m²Otel standartlarına göre tamamen döşenmiş ve donatılmışDaire, mutfak ve yemek alanı ile geniş bir oturma odası, kendi banyoları olan iki yatak odası, misafir tuvaleti ve deniz manzaralı teras içermektedir. Sahipler, Regent 5* otelinin havuz, spa, spor salonu, 24 saat güvenlik ve resepsiyon gibi tüm hizmetlerine erişim hakkına sahiptir. Porto Montenegro kompleksi hakkında Porto Montenegro— özel konutlar, butikler, oteller ve diğer tesislerle birlikte dünya standartlarında bir marina ve konut kompleksidir. Buradaki her bina, 24 saat resepsiyon, mülk yönetimi, güvenlik, havuz ve spor salonuna sahiptir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 430.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

2.150.000 €

Peşinat

430.000 €

Kredi

1.720.000 €

Faiz

1.148.096 €

Aylık ödeme tutarı

9.560 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 179 m², 2 banyo. Fiyat: 1.795.000 €

2+1

2

179 m²

Satılık

1.795.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 175 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

3

175 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 193 m², 4 banyo. Fiyat: 1.650.000 €

3+1

4

193 m²

Satılık

1.650.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 199 m², 3 banyo. Fiyat: 1.808.723 €

3+1

3

199 m²

Satılık

1.808.723 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 228 m², 4 banyo. Fiyat: 2.000.000 €

3+1

4

228 m²

Satılık

2.000.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 236 m², 4 banyo. Fiyat: 2.250.000 €