Satılık, Daire Tivat Ostalo, 28 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

112.440 €

4.015,7 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

28 m²

Tivat'taki konut kompleksi №2454 Deniz Kenarındaki Ev — Adriyatik kıyısında yeni bir yaşam estetiği Deniz Kenarındaki Ev, Karadağ'ın Tivat şehrinin en prestijli mahallelerinden birinde yer alan bir premium konut kompleksidir. Konumu, konfor seviyesi ve mimari çözümleri ile benzersizdir; sadece konut sunmakla kalmaz, aynı zamanda sofistike, mahremiyet ve doğaya yakınlığı birleştiren bir yaşam tarzı sunar. Bu projedeki her detay, gelecekteki sahibine dikkatle tasarlanmıştır — zarif mimariden düşünceli altyapıya, sonsuz deniz manzaralı panoramik pencerelerden kompleksin sınırını oluşturan ayrı bir orman alanına kadar. İstisnai konum Konut kompleksi, Karadağ'da yeni bir yaşam seviyesinin sembolü haline gelmiş olan Tivat'ın sakin yeşil bir bölgesinde yer almaktadır. Yürüyüş mesafesinde — prestijli Porto Montenegro'nun yürüyüş yolu ve restoranları, dükkanlar, plajlar ve yürüyüş alanları. Ve sadece beş dakikalık bir araba yolculuğuyla Tivat Uluslararası Havalimanı'na ulaşmak mümkündür; bu da "Deniz Kenarındaki Ev"i hem kalıcı konut hem de tatil veya yatırım için ideal bir seçim haline getirir. Deniz manzaralı modern daireler Kompakt, "anahtar teslim" bitişe sahip daireler sunulmaktadır. Doğal taş, panoramik camlama, yüksek tavanlar, premium sıhhi tesisat ve mühendislik sistemleri — bu binadaki her şey, ışık, hava ve konfor atmosferi yaratmak için tasarlanmıştır. Her pencereden, Adriyatik'e muhteşem bir manzara sunulmakta ve alanı doğal ışıkla doldurmakta ve huzur hissi vermektedir. Yaşam ve dinlenme için altyapı Çalışan yatırımlar Düşünceli konsepti, arzu edilen konumu ve uygulama kalitesi sayesinde, "Deniz Kenarındaki Ev" sadece konforlu bir konut değil, aynı zamanda yüksek getiri potansiyeline sahip bir yatırımdır. Kiralama durumunda, geri dönüş süresi yaklaşık 10 yıldır — bu, kiracıların ve alıcıların bu mülke olan sürekli ilgisini doğrulayan bir göstergedir.

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 22.488 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

112.440 €

Peşinat

22.488 €

Kredi

89.952 €

Faiz

60.043 €

Aylık ödeme tutarı

500 €

Daire

4. mart 2026.

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 114.000 €

Stüdyo

1

30 m²

Satılık

114.000 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 28 m², 1 banyo. Fiyat: 119.928 €

Stüdyo

1

28 m²

Satılık

119.928 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 26 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

Stüdyo

1

26 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 28 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

Stüdyo

1

28 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Tivat – 23 m², 1 banyo. Fiyat: 90.450 €

Stüdyo

1

23 m²

Satılık

90.450 €

Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Tivat, Ostalo

Tivat, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Tivat – 40 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

1+1

1

40 m²

Satılık

110.000 €