Zabjelo (Podgorica)'de satılık arsa

Zabjelo (Podgorica)'de satılık arsa için 13 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Zabjelo'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 10429 m². Fiyat: 156.435 €

10429 m²

Satılık

15 €/m²

156.435 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: Fiyat için sorun

618 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 1000 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

26. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 150 m². Fiyat: 75.000 €

150 m²

Satılık

500 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

21. jan 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.742.800 €

6857 m²

Satılık

400 €/m²

2.742.800 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Zabjelo

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.600.000 €

6857 m²

Satılık

379,2 €/m²

2.600.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

4. maj 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Vojislavljevića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 1500 m². Fiyat: 800.000 €

1500 m²

Satılık

533,3 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 3.085.650 €

6857 m²

Satılık

450 €/m²

3.085.650 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

6857 m²

Satılık

400 €/m²

2.742.800 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Fiyat: 950.000 €

3800 m²

Satılık

250 €/m²

950.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: 240.000 €

618 m²

Satılık

388,3 €/m²

240.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 12000 m². Fiyat: 2.760.000 €

12000 m²

Satılık

230 €/m²

2.760.000 €