Satılık, Arazi Podgorica Zabjelo, 150 m2

26. mart 2026.
Advert Image
1 / 3
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

75.000 €

500 € / m²

Alan

150 m²

Satış, arsa, 150m2, Zabjelo 150 m² yüzölçümüne sahip, 60m²'lik işyeri alanı ile birlikte satılık bir imar parseli. Vojislavljevića caddesinde yer alan bu köşe parseli, mükemmel görünürlük ve erişilebilirlik sunmaktadır. Yeni konut komplekslerinin (P+3) tam karşısında ve halihazırda inşa edilmiş yapılarla hemen yan yana yer almaktadır, bu da yaya ve araç trafiğinin yüksek olmasını sağlamaktadır. Parsel, çeşitli ticari faaliyetler için idealdir: eczane, fırın, kuaför/güzellik salonu, ofisler veya diğer hizmet tesisleri. Yeni sakinlerin büyük bir kısmına yakınlığı, başarılı bir iş için ideal potansiyel ve güvenli bir yatırım garantisi vermektedir. Fiyat: 75.000€ Luxury Property Montenegro 067 000 740 067 000 730 067 000 710

Özellikler

Yaklaşım

Asfalt

Kayıtlı

Evet

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 15.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

75.000 €

Peşinat

15.000 €

Kredi

60.000 €

Faiz

40.050 €

Aylık ödeme tutarı

333 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Anja Jovanovic

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 1000 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: Fiyat için sorun

618 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 10429 m². Fiyat: 156.435 €

10429 m²

Satılık

15 €/m²

156.435 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: 240.000 €

618 m²

Satılık

388,3 €/m²

240.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

4. maj 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Vojislavljevića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 1500 m². Fiyat: 800.000 €

1500 m²

Satılık

533,3 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Fiyat: 950.000 €

3800 m²

Satılık

250 €/m²

950.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Zabjelo

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.600.000 €

6857 m²

Satılık

379,2 €/m²

2.600.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.605.660 €

6857 m²

Satılık

380 €/m²

2.605.660 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Zabjelo

6857 m²

Satılık

379,2 €/m²

2.600.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

6857 m²

Satılık

380 €/m²

2.605.660 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

21. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.742.800 €

6857 m²

Satılık

400 €/m²

2.742.800 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 12000 m². Fiyat: 2.760.000 €

12000 m²

Satılık

230 €/m²

2.760.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: 240.000 €

618 m²

Satılık

388,3 €/m²

240.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Fiyat: 950.000 €

3800 m²

Satılık

250 €/m²

950.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

6857 m²

Satılık

400 €/m²

2.742.800 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 3.085.650 €

6857 m²

Satılık

450 €/m²

3.085.650 €