Satılık, Arazi Podgorica Zabjelo, 1500 m2

4. maj 2026.
Advert Image
1 / 2
Aleksandra  Dabetić

Aleksandra Dabetić

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Zabjelo

Vojislavljevića

800.000 €

533,3 € / m²

Alan

1500 m²

Satılık, 1.500 m²'lik bir alana sahip, olağanüstü bir konumda yer alan urbanize arazi - Bulevar Vojislavljevića, Zabjelo. Geçerli kentsel ve teknik şartlara göre, parsellerde brüt alanı 3.000 m²'ye kadar olan konut yapı inşaatına, P+3 kat yüksekliği, 2 yapı koeffisiyenti ile izin verilmektedir, bu da bu mülkü ideal bir yatırım fırsatı haline getirmektedir. Arazi, bulvardan doğrudan erişim ile gelişmiş bir kentsel bölgede yer almakta olup, yakın çevrelerinde tam altyapı bulunmaktadır (elektrik, su, kanalizasyon). Lokasyon, şehrin tüm bölgelerine mükemmel bağlantı sunmakta ve ana hizmetlere yakınlık, yatırım potansiyelini daha da artırmaktadır. ✔️ Yeni UT koşulları çıkarılmıştır ✔️ Mükemmel konum ✔️ Konut inşaatı için uygundur Fiyat: 800.000 € * acente komisyonu anlaşmaya bağlıdır

Özellikler

Yaklaşım

Asfalt

Kayıtlı

Evet

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 160.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

800.000 €

Peşinat

160.000 €

Kredi

640.000 €

Faiz

427.198 €

Aylık ödeme tutarı

3.557 €

  • Uploaded content
    Prestige Real Estate

    Aleksandra Dabetić

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Fiyat: 950.000 €

3800 m²

Satılık

250 €/m²

950.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 1000 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1000 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: Fiyat için sorun

618 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

26. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 150 m². Fiyat: 75.000 €

150 m²

Satılık

500 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 10429 m². Fiyat: 156.435 €

10429 m²

Satılık

15 €/m²

156.435 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: 240.000 €

618 m²

Satılık

388,3 €/m²

240.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Zabjelo

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.600.000 €

6857 m²

Satılık

379,2 €/m²

2.600.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.605.660 €

6857 m²

Satılık

380 €/m²

2.605.660 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Zabjelo

6857 m²

Satılık

379,2 €/m²

2.600.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

6857 m²

Satılık

380 €/m²

2.605.660 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

21. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 2.742.800 €

6857 m²

Satılık

400 €/m²

2.742.800 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

24. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 12000 m². Fiyat: 2.760.000 €

12000 m²

Satılık

230 €/m²

2.760.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Vojislavljevića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 618 m². Fiyat: 240.000 €

618 m²

Satılık

388,3 €/m²

240.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Janka Đonovića

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 3800 m². Fiyat: 950.000 €

3800 m²

Satılık

250 €/m²

950.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

6857 m²

Satılık

400 €/m²

2.742.800 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Arazi

14. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zabjelo, Podgorica – 6857 m². Fiyat: 3.085.650 €

6857 m²

Satılık

450 €/m²

3.085.650 €