Tološi (Podgorica)'de satılık arsa

Tološi (Podgorica)'de satılık arsa için 21 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Tološi'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

20. maj 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 500 m². Fiyat: 57.500 €

500 m²

Satılık

115 €/m²

57.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

15. maj 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 644 m². Fiyat: 225.000 €

644 m²

Satılık

349,4 €/m²

225.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

25. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 3861 m². Fiyat: 2.000.000 €

3861 m²

Satılık

518 €/m²

2.000.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 140.000 €

942 m²

Satılık

148,6 €/m²

140.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1475 m². Fiyat: 580.000 €

1475 m²

Satılık

393,2 €/m²

580.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 340 m². Fiyat: 120.000 €

340 m²

Satılık

352,9 €/m²

120.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 590 m². Fiyat: 41.500 €

590 m²

Satılık

70,3 €/m²

41.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1195 m². Fiyat: 240.000 €

1195 m²

Satılık

200,8 €/m²

240.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 530 m². Fiyat: 80.000 €

530 m²

Satılık

150,9 €/m²

80.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 415 m². Fiyat: 75.000 €

415 m²

Satılık

180,7 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. feb 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 135.000 €

942 m²

Satılık

143,3 €/m²

135.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. sept 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tolosi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1900 m². Fiyat: 850.000 €

1900 m²

Satılık

447,4 €/m²

850.000 €