Satılık, Arazi Podgorica Tološi, 500 m2

20. maj 2026.
Advert Image
1 / 2

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

57.500 €

115 € / m²

Alan

500 m²

Arazi, yalnızca 900 m uzaklıkta bulunan Novka Ubović ilkokulu ve kreşin yanı sıra güzel bir konumda yer almaktadır. P+1 yapı için 200 m2 brüt alan, artı garaj yapım izni vardır. Temel alan olarak 100 m2'ye izin verilmektedir. Huzurlu bir yer, keyifli bir aile yaşamı sağlar. Şehir merkezine sadece birkaç dakikalık sürüş mesafesi.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 11.500 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

57.500 €

Peşinat

11.500 €

Kredi

46.000 €

Faiz

30.705 €

Aylık ödeme tutarı

256 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 530 m². Fiyat: 80.000 €

530 m²

Satılık

150,9 €/m²

80.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 590 m². Fiyat: 41.500 €

590 m²

Satılık

70,3 €/m²

41.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 415 m². Fiyat: 75.000 €

415 m²

Satılık

180,7 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 560 m². Fiyat: 75.000 €

560 m²

Satılık

133,9 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 340 m². Fiyat: 120.000 €

340 m²

Satılık

352,9 €/m²

120.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ulica Milana Raičkovića

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 125.000 €

942 m²

Satılık

132,7 €/m²

125.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

12. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 955 m². Fiyat: 130.000 €

955 m²

Satılık

136,1 €/m²

130.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. feb 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 135.000 €

942 m²

Satılık

143,3 €/m²

135.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tološi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1037 m². Fiyat: 155.550 €

1037 m²

Satılık

150 €/m²

155.550 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1104 m². Fiyat: 200.000 €

1104 m²

Satılık

181,2 €/m²

200.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 560 m². Fiyat: 75.000 €

560 m²

Satılık

133,9 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. sept 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tolosi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1900 m². Fiyat: 850.000 €

1900 m²

Satılık

447,4 €/m²

850.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Acil

Arazi

11. nov 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Savnicka

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 836 m². Fiyat: 250.000 €

836 m²

Satılık

299 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

28. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1800 m². Fiyat: 160.000 €

1800 m²

Satılık

88,9 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 135.000 €

942 m²

Satılık

143,3 €/m²

135.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 900.000 €

3000 m²

Satılık

300 €/m²

900.000 €