Satılık, Arazi Podgorica Tološi, 644 m2

15. maj 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

225.000 €

349,4 € / m²

Alan

644 m²

SKOJ Caddesi, Tološi, Podgorica'da 644m2'lik urbanize olmuş arsa satılıktır. Arsa, P+2 yapı inşasına izin veren UT koşullarına sahiptir. Maksimum brüt inşaat alanı (BRGP) 508m2'dir. Konum, yaşam için tüm önemli olanakların yakınında ve şehrin diğer bölgeleriyle mükemmel bağlantıya sahip bir aile evi için idealdir. Mülk 1/1'tir. Yeni inşaatta garajlı iki odalı veya üç odalı daire ile takas imkanı.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 45.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

225.000 €

Peşinat

45.000 €

Kredi

180.000 €

Faiz

120.150 €

Aylık ödeme tutarı

1.000 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 590 m². Fiyat: 41.500 €

590 m²

Satılık

70,3 €/m²

41.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1104 m². Fiyat: 200.000 €

1104 m²

Satılık

181,2 €/m²

200.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 910 m². Fiyat: 227.500 €

910 m²

Satılık

250 €/m²

227.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1195 m². Fiyat: 240.000 €

1195 m²

Satılık

200,8 €/m²

240.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Acil

Arazi

11. nov 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Savnicka

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 836 m². Fiyat: 250.000 €

836 m²

Satılık

299 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

20. maj 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 500 m². Fiyat: 57.500 €

500 m²

Satılık

115 €/m²

57.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 560 m². Fiyat: 75.000 €

560 m²

Satılık

133,9 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 415 m². Fiyat: 75.000 €

415 m²

Satılık

180,7 €/m²

75.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tološi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1037 m². Fiyat: 155.550 €

1037 m²

Satılık

150 €/m²

155.550 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1104 m². Fiyat: 200.000 €

1104 m²

Satılık

181,2 €/m²

200.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 560 m². Fiyat: 75.000 €

560 m²

Satılık

133,9 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. sept 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tolosi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1900 m². Fiyat: 850.000 €

1900 m²

Satılık

447,4 €/m²

850.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Acil

Arazi

11. nov 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Savnicka

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 836 m². Fiyat: 250.000 €

836 m²

Satılık

299 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

28. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1800 m². Fiyat: 160.000 €

1800 m²

Satılık

88,9 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 135.000 €

942 m²

Satılık

143,3 €/m²

135.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 900.000 €

3000 m²

Satılık

300 €/m²

900.000 €